2020 bude dělat nebo zemřít pro Big Ramy

od Matt Weik

Říkat, že fanoušci jsou trochu zklamaní s Big Ramy, je podhodnocením. Rok 2019 byl nejvíce epickým selháním všech svých let. Poté, co ani v soutěži pana Olympia v roce 2018 nevložil první pět, Big Ramy se v roce 2019 vůbec nedostal na pódium. Zatímco mnoho z nich je nadšeno, když ho v roce 2020 skočí na fázi kulturistiky, jen málokdo má své výhrady o tom, jak dlouho Big Ramy bude i nadále soutěžit.

Zdálo se, že se věci zlepšují?
Když se ohlédnete zpět na pořady, které Big Ramy v průběhu let soutěžila, každý rok se stal lépe a lépe. Stačí se podívat na to, jak postupoval v průběhu let na Olympii. 2013 Byl osmý, 2014 Byl sedmým, 2015 Byl pátý, 2016 Byl čtvrtým, 2017, který byl druhý, a pak 2018 je, když kola spadla a umístil šestý.

Big Ramy trendoval správným směrem. Ve skutečnosti, kdyby se minulý rok ukázal do Vegas, možná bychom mluvili o tom, že by se letos vracel Big Ramy, aby bránil svůj titul Olympia. Minulý rok mohl být jeho rokem. Co se stalo?

Po jeho šestém místě na Olympii v roce 2018 Ramy udělal krok zpět a skočil do nezařazených vod-doslova. Big Ramy šel pracovat na rybářské lodi své rodiny (což může být důvod, proč vypadal jako ryba z vody na Olympii v roce 2018). Také trochu zábavná skutečnost pro ty, kteří mají rádi pozadí na svých oblíbených kulturistech … V případě, že jste to nevěděli, je Big Ramy ženatý a má dvě děti.

Ve věku 35 let je těžké určit, kde se Ramyho hlava týká konkurence. Poté, co jsem ani v roce 2019 nekonkuroval, jsem si myslel, že to bylo všechno kromě jeho jízdy a motivace chtít ustoupit na fázi kulturistiky. Myslel jsem, že bude chtít pokračovat v práci v rodinném podniku a být více kolem jeho partnera a dětí. Jak však víte, slíbil, že se v roce 2020 vrátí lépe než kdy jindy. Osobně si myslím, že Big Ramy v něm zbývá několik dobrých let, pokud by chtěl i nadále honit Sandow.

Říkají, že někdy změna je dobrá věc
Zdá se, že Ramy v poslední době skáká a má to trochu znepokojeno. Jak jsem již zmínil dříve, Ramyho umístění na Olympii pokračovaly ve zlepšování rok co rok a zdálo se, že kyslíková tělocvična v Kuvajtu byla součástí důvodu jeho úspěchu. Po jeho roce 2018 umístění na Olympii odešel Ramy Oxygen Gym. Neznám to skutečný důvod, ale mám pocit, že dělá chybu.

Jistě, při pohledu na nedávné aktualizace Ramyho, když se přibližujeme blíže k klasice Arnold Ohio, vypadá dobře, ale kolikrát jsme ukázali fotografie Big Ramy několik týdnů z show a v době, kdy se show valila kolem, nebyl, nebyl, nebyl kdekoli blízko stavu, ve kterém musel být? Ramy je velký muž a když přibije svou kondici, věřím, že může porazit kohokoli, koho vložíte do sestavy vedle něj. Ale neviděli jsme ho 100% přibití. Buď přichází příliš velký a je plochý a vodnatý, nebo přichází menší s lepším kondicionováním, ale stále se porazí. Pokud si dokáže udržet svou velikost a zasáhnout jeho kondici, byla by to světla.

Může se Ramy kvalifikovat letos?
Myslím, že se bezpochyby bude letos Ramy kvalifikovat pro Olympii. Myslím, že se opravdu cítí, jako by v roce 2019 nechal své fanoušky tím, že nekonkuroval. Byl pro něj dobrý volno? Pravděpodobně. Ale to byl také rok toho, že nedělal dietu a viděl, kde je. S jeho tělem bylo o rok starší, něco se změnilo?

Dobrý nápad je jít do roku s několika pořady pod pásem. Big Ramy pak může vidět, jak jeho tělo reaguje na stravu, a v průběhu roku se i nadále zlepšuje. Ať už vyhraje show a automaticky se kvalifikuje na Olympii nebo se dostane do bodů, absolutně si myslím, že letos uvidíme Big Ramy ve Vegas.

Pokud se podíváte na sestavu Ohio v roce 2020, je naskládaná. Myslím … naskládané! Cedric by mohl přijít a vyhrát, Bonac se mohl objevit v typickém tvaru bonac a nechat si zvednout ruku Arnolda, Dexter by mohl všechny podmínit a vyhrát další Arnold Classic, aby přidal do svého seznamu karosářských výher, dokonce i někdo, jako je Josh Lenartowicz Nebo Patrick Moore mohl přijít a ukrást show. Pokud jste očekávali, že uvidíte Roellyho na jevišti, protože jeho jméno bylo River Plate Dres na seznamu, od té doby se vytáhl z Arnold Classic Ohio i z Arnold Classic Brighton & Hove Albion FC Dres Australia.

Existuje šance, že Big Ramy odejde s Sandowem v roce 2020?
To je poněkud myšlení, protože jsme teprve zahájili sezónu kulturistiky a vytvořením tohoto druhu předpovědi je, dobře … bezohledné. Ale odkud se vydám na bezpečnou cestu s vyjádřením svého názoru a předpovědi?

Už nějakou dobu říkám, že Phil Heath přeskočí Olympii a připraví se na Athleticon. Mám pravdu? Uvidíme. Ale to znamená, že pokud se Phil letos znovu z Olympie opěraje, otevírá to dveře někomu, jako je Big Ramy, aby vstoupil a bojoval o Sandow. Také nevidím, že Shawn Rhoden je schopen soutěžit letos, což je další hrozba z RAmoje cesta. Letos se to však nestane.

Od nynějška a Olympií je hodně času, což znamená, Athletic Bilbao Dres že všichni ostatní mají celou dobu, aby dosáhli také pokroku. Který ramy uvidíme tento rok na pódiu? Kdo to ví, ale mám připraven svůj popcorn.

Leave a Reply

Your email address will not be published.