4 okamžiky, kdy musíte být v práci stateční – plus, jak to přinést!

Santos Laguna Dres Přiznejme si to, práce není vždy nejpohodlnější nastavení. A pokud jste jako respondenti nedávného průzkumu Worddrends IBM, je pravděpodobné, že jste byli v profesionální situaci, díky které jste se cítili, jako byste byli svého prvku více než jednou. Podle průzkumu 52% pracovníků uvádí, že se cítí napjaté, neklidné, nervózní nebo úzkostné Senegalská fotbalová reprezentace Dres obvykle nebo někdy.

Co děláte, když čelíte roztřesenému scénáři v práci? Vstaňte nad ním a udělejte něco statečného – nebo jako odborník na vedení Kimberly Davis definuje statečnost: „Buďte svým nejlepším, skutečným a mocným já.“ Takto:

Při rozhovoru s novou prací: prezentace vašeho životopisu a odpovědi na otázky může být skličující. A v nedávném průzkumu 92% amerických dospělých uvedlo, že se obávají pracovních pohovorů. Jak tedy přinesete své nejodvážnější a nejodvážnější já, když se snažíte zapůsobit na svého potenciálního zaměstnavatele? posaď se zpříma. Výzkum ukazuje, že lidé s dobrým držením těla mají tendenci mít více sebeúcty a víry v sebe samé než ti, kteří se podvádějí.

První den: Váš první den v nové kanceláři může vzbudit všechny pocity, které jste měli jako dítě v prvním dni školy – noví vrstevníci, nové odpovědnosti a nová budova na navigaci mohou být ohromující. Abychom zmírnili nervy a postavili svůj den na úspěch, oblékněte si šťastnou tvář. Doslova. Výzkum ukazuje, že usmívání vám může pomoci budovat silnější nové vztahy a další studie spojily usmívání s uvolňováním endorfinů, které vám mohou pomoci cítit se šťastnější a sebevědomější. Přesto je tu rovnováha. Některé výzkumy ukazují, že ti, kteří se příliš usmívají, mohou ostatní vnímat jako nevinní, příliš milí a ještě naivní.

Během velké prezentace: Před provedením důležité prezentace můžete cítit, jak se vaše dlaně začínají potit, vaše obličej nebo vaše srdce závodí. Správná taktika vám však může pomoci uklidnit se a řešit stres související s prací s odvážnou tváří. Australská fotbalová reprezentace Dres Výzkum ukazuje, že jedním z nejúčinnějších způsobů boje proti stresu je také jedním z nejjednodušších – nejmenších dýchání. Až budete příště připraveni představit, dejte si dvě až pět minut, abyste se dýchali a soustředili se.

Když jste v těsném termínu: Když hodiny tikají, aby doručily lisový projekt, zvažte rozložení podložky pro ranní natahovací relaci. Výzkum ukazuje, že jóga může zlepšit stres i sebeúctu, což vám nakonec může pomoci přinést statečnost. Zahajte den uklidňujícím pohyby jógy a splňte tento termín čelem.

Hledáte to zvednout? Naučte se, jak mohou společnosti Fitbit Health možnosti pomoci vaší společnosti vyvinout úspěšný wellness program, zlepšit zdraví a štěstí zaměstnanců a zlepšit spodní hranici.

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Emma Leyton

Emma Leyton šíří slovo o zdravém životě pro zdraví skupiny Fitbit. Emma, milovník všech věcí souvisejících se zdravím a wellness, má vášeň pro zdraví a pohodu na pracovišti a to, jak to pozitivně ovlivňuje životy lidí. Najdete ji dojíždět všude pěšky, provozovat kopce San Francisca, pečit růžičkové klíčky v její troubě a míchat smoothies v její vitamix.

Leave a Reply

Your email address will not be published.