Černá kravata. Bílé šaty. Venku na moře na plavbě …

Ahoj! Dnes bloguji z pohodlí mé postele na výletní lodi. Byl to velmi dlouhý den, ale chtěl jsem vás naplnit na zábavě (takže to nezapomenu/můžu to využít jako šrotovací knihu druhů). Den jsem začal s lil běh na běžeckém pásu v lodní tělocvičně. Pak jsem se zaregistroval do třídy jógy. Byla to velmi jemná hlavně protahovací třída – přesně to, co jsem potřeboval!

Snídaně! Od té doby se mi líbí snídaně formou bufetu. Nebo hodně ze všeho.
Moje nejnovější videa

Návrhy na obličejové masky pro běh a také pro chůzi venku
Obličejová maska ​​pro běh a také pro chůzi ven během ohniska koronaviru.
Požadujete nosit masku? Jaká maska ​​je nejlepší pro běžce i pro chodce?

Podívejte se na můj nejlepší výběr pro masku.
Navíc návrhy CDC, kdy nosit masku, a také jaký druh během ohniska COVID19.
Více na ruteatrepeat.com

Více videí

0 sekund 7 minut, 15 sekund

Další
5 minutové běh zahřívání a
05:34

Žít
00:00
08:21
07:15

Po snídani jsem se připravil na primární událost dne – bláznivá pozoruhodná masáž mořských řas! Byl jsem zabalen do mořských řas a pak jsem se zabalil jako zrzavý mexický burrito. Pak mě Shelley (můj nový nejlepší přítel) masíroval, dokud jsem se cítil, jako by bylo na světě nejlepší.

Po masáži jsem byl velmi nadšený a také jsem šel přímo do bufetu. Existuje velké množství identifikovaných vegetariánských možností a několik z nich můžete jen provést informované možnosti (jako u fazolí nebo zeleninové AS Roma Dres smažené rýže nebo pečené dýně). Rovněž byl označen jeden bezlepkový dezert, ale také věci, jako je rýže, jakož i masa, která by mohla fungovat také.

S tímto salátem jsem se nepořádal!

Dezert.

Odpoledne mě vyzvedněte!

Pak moje matka, stejně jako já, jsem chodil a zkontroloval loď. Dnes byl „den na moři“, takže došlo k velkému množství aktivit.

Oh, stejně jako podivín, který pobíhá kolem … to jsem jen já. Nikdo panika.

Měl bych získat tento hledí z obchodu s dárkem ???? Líbí se mi to, protože je to velké, ale nemohu si vybrat, jestli je také velký.

Přijímal jsem, když to bylo poskytnuto do prostoru, stejně jako ochutnal jeden z rybích vajec. Jo, nenavrhoval bych to.

Odpolední svačina! V blízkosti jednoho z bazénů je stanice pizzy a pokaždé, když projdu kolem, voní jako nebe. Nakonec jsem tam udělal velmi nezbytnou zastávku, abych vyzkoušel pizzu z tenké krusty Margarita. Ano. Navrhoval bych to.

Dnes večer byla formální noc, která naznačovala, že se očekávalo, že všichni na večeři vytáhnou všechny elegantní.

Byla tam fontána šampaňského a všechno!

Já i moje mamacita.

Večeře byla u Michaelangelo. Stále jsem měl náladu hladového povrchu, takže jsem v podstatě snědl veškerý chléb i chlebové hůlky v koši. Doufám, že nikdo jiný si nepřeje…

Ozdobná houbová polévka „cappuccino“

Čistič palety.

Hlavní.

Měli zvláštní dezert na oslavu 60. výročí plavby princezny. Ano. Vždy oslavte (opravdu cokoli) čokoládou. Je to čokoládová pěna s kůrou s krátkou chléb. stejně jako Montpellier HSC Dres je to úžasné.

Protože to byla elegantní noc, použil jsem bílé vysoké nízké šaty. Jsem potěšen, že to vypadalo trochu fantasticky, ale mnohem výrazněji bylo pohodlné.

Otázka: Měl bych dostat hledí?

Co jsi dnes dělal? Koupili byste si čokoládový dort nebo tvarohový koláč? <- obrovská debata. Zřeknutí se odpovědnosti: Toto publikování je součástí mého partnerství s Princess Cruises. Všechny názory jsou moje vlastní. Pošlete mi sešit Uložit Sdílení se stará! Podíl tweet Kolík Podíl Pošta Podíl Neustále si vybíráte: Návrhy na cestování a příběhy z dovolené v San Franciscu Návrhy cestovánístejně jako příběhy z dovolené v San Franciscu Návrhy na cestování ze San Francisca. Cestovní přiznání z mého letního útěku a také upřednostňovaných míst v San Francisco Kalifornie Balení pro běh Disney Red Wine & Dine Half Marathon Race Weekend Balení pro běh Disney Red Wine & Dine Half Marathon Race Weekend Balení pro běh Disney Red Wine a Dine Half Marathon Race Weekend. Co balím, abych spustil závod 13,1 mil Cestování Jane vyhodnocení běžců Cestování Jane vyhodnocení běžců Cestování Jane vyhodnocení běžců. Zkoušel jsem to a také jsem sdílel tipy! Jednoduché využití přenosné vaku na pisoáru, která je jednorázová. Batr Běh Cruz Azul Dres na Marco Island Florida 2021

Běh na Marco Island Florida 2021

Kde běžet na Marco Island Florida. Spuštění návrhů na cestování i letní plážové výlety. Florida Run Blog a

Las Vegas Food a také Pařížské hotelové obrázky z půlmaratonského víkendu

Las Vegas Food a také Pařížské hotelové obrázky z půlmaratonského víkendu

RNR Las Vegas Half Marathon Travel Tipy. Co jíst hotelové obrázky v kasinu v Paříži, stejně jako nejlepší jídlo i koktejly. Rychlý tr

10 nejlepších fotek z Boston Marathon Weekend 1. den

10 nejlepších fotek z Boston Marathon Weekend 1. den

Víkendová rekapitulace Boston Marathon. Zábava z Boston Marathon Expo, jídlo, povrchová linka, běh i hotel. Závod BAA 5K a setkání

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.