V Nil Deal, Horns with Heart oznamují sponzorství 800 000 dolarů pro Texas Longhorn ofenzivní linii

rohy se srdcem, novou neziskovou entitou, odhalily jejich sponzorství 2022, aby prodloužila nabídku každé univerzitě v Texasu v celkové výši 50 000,00 $ in v in Roční financování na hráče. Program, nazvaný továrnu na palačinky, bude úplně prvním svého druhu na podporu skupiny fotbalových prostředí, která se účastní charitativních snah, která ovlivňuje jak University of Texas, kromě okolí obecně.

Rohy se srdcem byly vyvinuty zejména pro vytvoření cesty, kterou studenty-atleti University of Texas „mohou být Uruguayská fotbalová reprezentace Dres zmocněny k pozitivním dopadům na jejich sousedství i na charitativní organizace blízko jejich srdcí při použití jejich jména, image, stejně jako podobnosti (Nil (Nil ). “ Nová legislativa v Texasu Nil, která měla dopad na 1. července 2021 úpravy schopnosti sportovce využívat svou nulu. To vytvořilo zvláštní šanci na vytvoření charitativního programu, který bude mít prospěch hráčům, charitativním příčinám, stejně jako University of Texas, a také rohy se srdcem byly vyrobeny s ohledem na přesně tuto funkci.

„University of Texas, stejně jako její základna absolventů, byla kromě budovy sousedství a rohy se srdcem již dlouho na základě Newcastle United Dres předvoje o postupu a také akademická excelence, stejně jako rohy se srdcem. Metoda do světa podpory charitativního hráče, “podle tiskové zprávy. „Program Pancake Factory je úplně prvním úsilím o rohy se srdcem, cílem je však zacílit na spoustu mnohem více charitativních programů zaměřených na hráče v týdnech a také měsíce, které je třeba najít pro jiné skupiny fotbalových nastavení i napříč Velká řada různých atletických programů University of Texas. Cílem je, aby tyto programy byly každoročně financovány každoročně do věčnosti. “

Program Pancake Factory bude obzvláště nabízen každému způsobilému stipendijskému útočnému pochůzkáře na University of Texas od 1. srpna 2022. Urawa Red Diamonds Dres Jméno Pancake Factory pochází z „palačinky“, který se používá k vysvětlení bloku urážlivého pochůzkáře, který je urážlivým pochůzkářem, který na zádech nechává defenzivního hráče. Každý člen skupiny pro nastavení ofenzivní linie, pokud zůstanou způsobilí, získá platby v celkové výši 50 000 dolarů za jejich zapojení do iniciativy Pancake Factory. Sportovcům praktik bude kompenzován za využití jejich nuly k charitativnímu vystoupení a přivedení porozumění zaslouží si spouštěče, které ovlivňují jejich regionální komunity.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.