Marathon Rekapitulace námořního sboru Marathon Recap Video a chodit pro dobrou věc

Už jste se přihlásili k hromadě na míle?

Pokud máte a chcete sdílet dobré slovo, můžete použít tento obrázek nebo níže uvedený kód, který reprezentuje na vašem webu sociálních médií.
Moje nejnovější videa

Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
Recenze nové knihy Jessica Simpsonové – otevřená kniha. Zpěvačka a podnikatelka rozlijí tajemství a v zákulisí překvapí vše ve své paměti.

Recenze The Audible Book – Jessica Simpson to čte sama! Navíc, když získáte zvukovou Brighton & Hove Albion FC Dres verzi, existují skladby!

Více videí

0 sekund 6 minut, 5 sekund

Další
Rekapituje podcast od 6. srpna
07:26

Žít
00:00
08:21
06:05

A pokud chcete vystoupit na dobrou věc, můžete se zaregistrovat na charitativní míle. Jedná se o bezplatnou aplikaci, která sleduje vaši chůzi/běh/cyklistiku a daruje 10 ¢ za míli pro cyklisty; 25 ¢ za kilometr pro chodce a běžce od sponzorů firem do 1 milionu dolarů. (Nejsem spojen s touto aplikací, chtěl jsem se jen podělit a zjistit, zda bychom mohli pomoci ostatním, zatímco se hromadíme na míle! Musíte si stáhnout aplikaci a sledovat ji, abyste ji použili.)

Dejte mi vědět, pokud existují i ​​jiné podobné programy, jako jsou charitativní Miles! (To je zcela oddělené a volitelné od výzvy POTM2013.)

Maratónské video námořního sboru

Moje rekapitulace maratonu námořního sboru je tady

Včera jsem se trochu bavil s SkinnyRunnerem poté, co jsme se vydali na procházku v parku. Ale dnes jsem zaneprázdněn dokončovací prací, běháním pochůzek a balením Celta de Vigo Dres pro maraton v New Racing Club de Avellaneda Dres Yorku! Mnohem více přijde !!

Otázka: Chcete se dnes projít v parku?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.