Aerobní cvičení pomáhá tělu na více úrovních

aerobní cvičení pomáhá tělu na více úrovních
Joe Elrod

Obvykle, když přemýšlíme o aerobním cvičení, myslíme si, že tělesa, spalování kalorií, vypadají zdravěji a máme mnohem více energie. To jsou určitě úžasné výhody.

Dobrou zprávou však je, že dochází k řadě dalších základních pozitivních výhod, které nejen zvyšují délku vašeho života, ale také ovlivňují kvalitu vašeho života.

Jen s mnohem více znalostí o výhodách běhu, chůze, eliptických strojů, běžeckých pásy a aerobních tříd vás může ve skutečnosti motivovat k tomu, abyste byli mnohem obezřetnější s vaší aerobní činností a životním stylem.

Pojďme se podívat na dva základní zdravotní prvky, které aerobní aktivita ovlivňuje značně pozitivním způsobem: rovnováha pH těla Jihokorejská fotbalová reprezentace Dres a produkce těla lidského růstového hormonu (HGH).

Co je PH? Lidské tělo se skládá především z vody (75 procent), což je biologická výhoda, protože kyslík, živiny a biochemikálie musí být přepravovány v tělesných tkáních pro účinnost.

Naše tělo na bázi vody je tvořeno kyselinou a alkalickými vlastnostmi, které se měří pomocí odstupňované stupnice zvané pH (potenciální vodík). Kyselost a alkalita by měla zůstat ve správné rovnováze, aby v těle existoval zdravý stav.

Na stupnici 5 až 8 by vaše pH mělo být mezi 6,5 a 7,5. Některé potraviny, které způsobují nižší pH (kyselejší), zahrnují potraviny s vysokým obsahem bílkovin (maso, ryby, drůbež, vejce), uhlohydráty (zrna, chleba, těstoviny) a káva. Některé z potravin, které způsobují vyšší pH (více alkalické), zahrnují čerstvou zeleninu a ovoce.

Základem je rovnováha.

V jejich dospívajících každý den pracuji s lidmi denně, kteří mají nízkou energii, mají chronickou únavu a nedostatek koncentrace (mozková mlha). Zažívají časté bolesti hlavy, nachlazení, chřipku a viry, mají fibromyalgii, lupus, diabetes typu II, artritidu, užívání antidepresiv, antibiotik, steroidy a nesteroidní protizánětlivé látky Flamengo Dres (NSAID).

Jak HGH provádí v mém těle? Když hypofýza uvolní výbuch HGH v Kamerunská fotbalová reprezentace Dres noci nebo během období mezi jídlem, hormon je rychle zabírá játra, která je pak chemicky informována (enzymy), aby se vytvořila nesčetné množství růstových faktorů.

Výhody zvyšování produkce HGH zahrnují přísnější, zdravější pokožku, silnější kosti, vyšší hladiny energie, hlubší a přestavbu spánku a snížení krevního tlaku.

Kdo by někdy snil, že by to byly výhody běhu?

Joe M. Elrod je bývalý vysokoškolský profesor, konzultant, řečník a autor. Jedna z jeho knih, obrácená fibromyalgie, prodala mnohem více než 500 000 kopií. Elrod z Montgomery lze oslovit na konzultaci a mluvení na čísle 334-669-8406 nebo e-mailem na adrese drelrod@drelrod.org.

Leave a Reply

Your email address will not be published.