Více než 25 000 návrhů na podepsání žádostí o NCAA, Big Ten, podívejte se na krytí sexuálního zneužívání Ohio State

NCAA a Big Ten Úředníci, kteří se dotazují, jakmile je mnohem více, aby zahájila vyšetřování desetiletí Ohio State desetiletí. Richard Straussovo sexuální zneužívání téměř 1 500 studentů a studentů-atletů.

Minulý týden téměř 200 přeživších Straussů a studentů-sportovců požádalo, aby konference NCAA a Big Borussia Monchengladbach Dres Ten zahájila vyšetřování, aby stál Ohio State odpovědný za selhání, které poškodilo mnoho mladých sportovců a které dnes ohrožovaly studenty-atlety.

Současně pozůstalí zahájili petici na změně a žádosti o veřejnou podporu. Již bylo podepsáno mnohem více než 25 000 a zdá se, že toto číslo neustále stoupá.

Petice Change.org tvrdí, že stát Ohio odmítá přeživší tím, že odmítá přijmout odpovědnost za své kroky. Pozůstalí poukazují na urovnání státu Michigan s pozůstalými sexuálním zneužíváním Larryho Nassara jako na příklad toho, co musí OSU dělat.

Jedním z pozůstalých, kteří podepsali dopisy, vyzývá veřejnost a zejména státní absolventy Ohio, aby naléhali na NCAA a Big Ten, aby si prohlédli OSU. “Je to už více než dva roky vzhledem k tomu, že se Straussova skandál rozvinul a první z mnoha soudních sporů byl podán proti OSU,” řekl Strauss Survivor a dvojnásobný All-American Mike Schyck. “Univerzita se však i nadále snaží zamítnout naše soudní spory.” Potřebujeme spravedlnost, abychom se mohli uzdravit a vykročit se svými životy. “

Mnoho podepisovatelů peticí souhlasí se Schyckem.

Jeden napsal: „To není taková věc, která může být ignorována. OSU to musí pochopit. “

Další řekl: „NCAA má povinnost zajistit studenty-atlety. Pochopení tohoto krytí je zásadní pro to, aby se něco podobného znovu stalo. “

NCAA a Big Ten se požaduje, aby se ujistili, že rozsáhlé, dlouhodobé sexuální zneužívání se znovu nestane v žádné instituci Big Ten nebo NCAA tím, že drží OSU odpovědný, stejně jako to tak s Penn State. V roce 2012 NCAA uložila Penn State 60 milionů dolarů za zakrytí sexuálního zneužívání instruktora Jerryho Sanduskyho a Big Ten jim pokutovala 13 milionů dolarů.

Jakékoli finanční sankce uložené NCAA a Big Ten by se „používaly k vytvoření obětí, které pomohou fondu pro studenty-sportovce ACF Fiorentina Dres sexuálního zneužívání a sexuálního napadení,“ uvedly dopisy pozůstalých. “Chceme také, aby stanovili Íránská fotbalová reprezentace Dres politiky a postupy, které by zabránily tomu, aby se něco takového znovu stalo, a chceme, aby se OSU zodpovídala, takže jiné instituce se dozví, že pokrytí sexuálního zneužívání přichází s vysokou cenou,” říká Schyck.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.