Dialogy o otázkách zásadní pro ženy (1974-present & Beyond)

Pozvánka do CWI Zoom, úterý 24. května 2022, 12: 00-1: 30:00 východní

24. května dvanáct poledne registrační odkaz

Toto setkání CWI bude hostit Nancy Hogshead-Makar, J.D. a Donna Lopiano, Ph.D., kteří jsou členy pracovní skupiny pro ženskou sportovní politiku. () Posláním WSPWG je potvrdit právní přípustnost konkurenčních sportů samostatných pohlaví a zároveň restrukturalizovat sport tak, aby zahrnoval transgender ženy a transgender muži. Sport může zahrnovat transgender ženy, aniž by porazil účel sportovní kategorie „dívek“ a žen. To je dnes obzvláště důležité, protože se očekává, že pokyny pro zveřejnění ministerstva školství IX bude objasnit, že zakázaná diskriminace pohlaví zahrnuje rozlišení na základě sexuální orientace nebo genderové identity.

Ross Tucker, Ph.D., je sportovní vědec z Jižní Afriky. Dr. Tucker byl zapojen do světových pokynů pro transgender ragby a zakazoval účast transwomenů. Kromě své vědecké práce a poradenství provozuje Dr. Tucker The Science of Sport Podcast a publikoval a studoval roli testosteronu ve sportu.

Dr. Tucker projde vědecký výzkum testosteronu a účinku na lidské tělo. Probíhá tento proces, na který se spoléhá na rozhodnutí Mezinárodní ragbyové federace zakázat transgender ženy z ženského sportu, zejména proto, že zvažovaly svou odpovědnost za zdraví Španělská fotbalová reprezentace Dres mozku žen a frekvenci otřesů otřesů.

Nancy Hogshead-Makar, J.D., je trojnásobným olympijským zlatým medailistou, feministkou práva a generální ředitelka šampionů žen. Nezisková organizace poskytuje právní obhajobu dívek a žen ve sportu (). Ona je široce publikována, Švýcarská fotbalová reprezentace Dres od vědeckých a laických článků, kongresových svědectví, až po amicus briefs. Spoluautorovala stejnou hru, hlavu IX a sociální změny a těhotné a rodičovské studentské atlety NCAA; zdroje a modelové politiky. Působila jako čtvrtá prezidentka ženské sportovní nadace a po celá léta nadále působila jako jejich ředitelka advokacie. Od roku 2003 do roku 2012 byla spolupředsedou American Bar Association Committee pro práva žen. Je členkou a Celta de Vigo Dres získala spoustu ocenění od velké řady ženských organizací, včetně nyní.

Nancy bude mluvit o zákonnosti sexuální segregace ve sportu a o účelech sloužící „samostatným, ale stejným“ sportovním konstruktem.

Ženy z Hogshead-Makar a Champion jsou v současné době žalovány za 250 milionů dolarů Rickem Butlerem, bývalým volejbalovým instruktorem, který byl zakázán americkým volejbalem a AAU za sexuální zneužívání svých menších sportovců. Žalová ji za „zasahování do svých služebních vztahů“. Je to svědectví o její výjimečné a probíhající práci na zajištění sportovců před sexuálním zneužíváním.
Podívejte se na mnohem více na GoFundMe zde:

Donna Lopiano, Ph.D., je prezidentkou a zakladatelkou Sport Management Resources (SMR) a doplňkovým profesorem o tématech souvisejících se sportem. Dr. Lopiano byl společností Fox Sports jmenován jednou z „10 mocných žen ve sportu“ a jako jeden z „100 vlivných lidí ve sportu“ společností Sporting News. V letech 1992-2007 byla generální ředitelkou ženské sportovní nadace. Byla na národní a mezinárodně uznána za své vedení obhajující genderovou rovnost ve sportu Mezinárodním olympijským výborem, Národní kolegiální atletickou asociací, Národní asociací pro dívky a ženy ve sportu, Národní asociace kolegiálních žen atletických administrátorů a National National Asociace kolegiálních ředitelů atletiky.

Dr. Lopiano působil jako University of Texas v Austin ředitelky ženské atletiky po dobu 18 let a je minulým prezidentem Asociace pro mezikollegiate atletiku pro ženy. Během svého působení v Texasu postavila to, co se věřila, že je v zemi atletický program premiéry; dvakrát vydělávat nejlepší program v ceně Nation Award. Jako sportovec se Dr. Lopiano zúčastnil šesti národních mistrovství v softballu a byl uveden do Národní síně slávy softball.

Dr. Lopiano projde architekturou problémů s řízením sportu a sportu s transgenderovým začleněním.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.