Půvabná cesta z fiaska Nicka Diaze pro aktualizaci NSAC

27. října 2015 – Marc Raimondi v MMAFIGHING hlásí, že mezi Diazem a NSAC Kashiwa Reysol Dres se zdá, že vstup do konečného nákupu je nepochybně vypořádací diskuse zastavil se k prozkoumání nesudiciálního řešení této ságy.

AKTUALIZACE 15. října 2015 – Bob Bennett NSAC reagoval na můj dotaz bohužel, že odpověď byla o něco víc než „žádný komentář“, který poukazoval na čekající soudní spory. Bennett povzbudil následovně – „Vzhledem k čekajícímu soudnímu sporu v případě pana Diaze nejsem v tuto chvíli schopen komentovat. Děkujeme za vaši očekávanou trpělivost “

___________________________________________

V potenciálně zajímavém zvratu se zdá být půvabná cesta pro Nevada State Athletic Commission v aféře Nicka Diaze, který si to musí chtít vzít.

S pokračující negativní publicitou státu a téměř jednomyslnému veřejnému mínění, že pětiletý zákaz NSAC pro Diaze byl svévolný a rozmarný, může existovat okno pro úpravu, pokud je NSAC připravena poslouchat extrémní veřejnou zpětnou vazbu.

Brett Okamoto z ESPN hlásí, že NSAC dosud nevstoupil do konečného nákupu proti Diazovi.

Existuje obecná právní princip, že soudní a údajně soudní orgány mohou udržovat jurisdikci ve věci, dokud nebude zadán jejich konečný nákup. Zdá se, že řídící pokyny NSAC to také potvrzují s čtením NAC 467,95 takto (důraz Kawasaki Frontale Dres na důl)

1. Po vyslechnutí napadené záležitosti vydá Komise písemné rozhodnutí o výhodách, které musí spočívat ve skutečnosti, což je určení předložených otázek a trestu, které mají být uloženy, pokud existují.

2. Člen Komise, Portugalská fotbalová reprezentace Dres který neslyšel důkazy nebo nečetl záznam, nemusí o rozhodnutí hlasovat.

3. Komise bude sloužit kopii rozhodnutí o stranách osobně nebo registrovanou nebo certifikovanou poštou.

4. Rozhodnutí je na takové službě účinné, pokud Komise nařídí jinak

Pokud je Okamotoův tweet přesný, pak stále neexistuje žádné závazné rozhodnutí proti Diazovi, jednoduše ústní rozhodnutí, které dosud nebylo dokončeno tím, že bylo odhodláno psát.

Když se před NSAC objeví pachatelé, komise očekává, že upadnou na svůj meč a odtud obvykle následuje shovívavost. NSAC má příležitost vzít si vlastní lék a spadnout na svůj meč, pokud si přeje a napravit nespravedlnost, kterou vytvořili pro Diaze. Pokud to není soud, může je přimět, aby tak učinili procesem soudního přezkumu.

Kontaktoval jsem NSAC a zeptal jsem se, zda mají v úmyslu tuto záležitost znovu přepracovat nebo ji nechat v rukou soudnictví. Tento příspěvek aktualizuji, pokud/když reagují.

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

UFC 183 Doping Skandál – Některé klíčové otázky pro NSACFEBREBRESS 4. února 2015 v „Doping“
Vítejte viceprezidenty – střízlivý pohled na Nick Diaz Sagasepber 15, 2015 v „Nevada Combat Sports Law“
Petice Nick Diaz Bílý dům přechází 100k prah – co to bude znamenat? 14. října 2015 s 2 komentáři

Leave a Reply

Your email address will not be published.