Fit Food Review TJ’s PB & J Greek Yogurt Vlog

Dobrý den! Jak to jde? Omlouvám se, pokud vlastně trochu jako mě trochu jako já a poznamenáte, že jsem zveřejňoval méně. Studuji, že jsem trenérem zdraví a dělám integrační výživový program. Zabírá to nějakou dobu, kdy jsem kdysi zveřejňoval, takže jsem to odstoupil na jednou denně.

Dobrou zprávou je, že program zatím opravdu miluji a učím se tolik. Všechny tyto informace jím (žádná hříčka zamýšlená) a ocitám se přikývnutím při poslechu přednášek nebo vyprávění mé mamince o něčem novém, co jsem se neustále naučil.
Moje nejnovější videa

4 minutové stojící jádro cvičení pro běžce
Stojící abs trénink můžete dělat doma. Žádná základní cvičení vybavení, která můžete dělat před útěkem nebo po běhu. Rychlý výukový program na 5 tréninkové pohyby pro silné jádro a zpochybnění vaší rovnováhy.

Více videí

0 sekund 4 minut, 31 sekund

Další
Jessica Simpson Memoir – Open Book Review
06:05

Žít
00:00
08:21
04:31

Tak jako tak. To jo. Stále blogujem denně, ale pravděpodobně jen jednou denně hodně času, v závislosti na životě a tak.

Pojďme k tomu! Včera v noci jsem udělal velmi náhodné, ale lahodné smažení PSV Eindhoven Dres s vejci a mandlovými kousky.

A dnes ráno jsem se nemohl Aston Villa FC Dres rozhodnout mezi smoothie nebo ovesnou vlohou, takže jsem měl oba. funguje pro mě.

Vyzkoušeli jste ovesné ovesné ovesné oceli Quaker? Miluji texturu ocelových ovesných vloček, takže jsem byl o tom všechno.

V mém zeleném smoothie: Zmrazený banán, hrst špenátu, napůl naběračka proteinového prášku, led, mandlové mléko.

Tento týden jsem na roli s videi! Udělal Yokohama F. Marinos Dres jsem další fit potravinový recenze vlog, který jsem měl sdílet. Tohle je o novém arašídovém másle Trader Joe a želé řecké jogurt.

Fit Food Review – arašídové máslo Trader Joe a želé řecký jogurt

Otázka: Už jste vyzkoušeli tento jogurt? Něco jiného nového musím zkontrolovat?

Máte rádi ovesné vločky? Ovesné ovesné oves?

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.