Arkansas specifikuje nábor absolventa Arizony specifikuje univerzitu Sandra Day O’Connor College of Legislational jako ženský basketbalový ředitel pro operace

Arkansas Specifikuje univerzitu odhalil pronájem Erin Campbell jako ředitelka basketbalových operací pro ženský program.

Campbell se připojil k personálu A-State poté, co náklady za poslední tři roky Gamba Osaka Dres ve vysoké instituci a juniorských vysokých koučování v Arkansasu.

Zejména získala v srpnu 2018 své magisterské právní předpisy v oblasti Newcastle United Dres sportovních právních předpisů a podnikání z Arizonského státu O’Connor College of Legislational. stejně jako koordinátor videa.

Nyní sleduje doktorát v oblasti akademického vedení ve státě Arkansas. Disertační práce Campbell prozkoumá akademické zkušenosti s vysoce dosažitelnými akademickými stážisty z nízkých socioekonomických domácností. Přesně si prohlédne, jak tito účastníci jsou schopni dosáhnout úspěchu tím, že se podívají na čočky sociálního kapitálu, ekonomickými zdroji, nehmotnými prvky soudržnosti domácnosti, silnými mentory sousedství a přesně toho, jak kultura ovlivňuje jejich úspěch.

Rovněž založila kozí. Organizace, která Ekvádorská fotbalová reprezentace Dres zmocňuje všechny studenty-sportovce k využití sportu jako vozidla k dosažení úspěchu.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.