14 hacků aplikací Fitbit, které vaše zkušenosti posunou na další úroveň

, jak mnohokrát denně otevíráte aplikaci Fitbit? Jeden? Tři? Deset? Možnosti jsou, že jste vytvořili rutinu a také se cítíte pozitivní, že rozumíte vaší metodě. Stejně jako to je skvělé: Výzkumná studie ukazuje, že pro dlouhodobou návyky je zásadní pro změnu dlouhodobých návyků. Buďte však opatrní, abyste nefungovali na autopilotu, aby vám něco chybělo. Kromě nedávných upgradů aplikací Fitbit může také existovat některé vyzkoušené funkce, které ještě musíte objevit. Níže, 14 z nejlepších.

14 funkcí, kdykoli aplikace Fitbit All-Star musí vědět

Sledujte modifikaci svých statistik v pravém čase. Všechny vaše statistiky se aktualizují, když synchronizujete svůj Fitbit Tracker s aplikací. Pochopili jste však, že s mnoha sledovateli Fitbit můžete vidět své kroky, kalorie, vzdálenost, podlahy a úpravu srdeční frekvence v pravém čase na palubní desce? Při používání zařízení otevřete aplikaci a umožňují synchronizaci trackeru. Když uvidíte propojené značky vedle svého sledovaného obrázku, udělejte několik kroků a užijte si také reagovat své statistiky.

Aktualizujte svou databázi potravin. Zájemci o těžkých potravinových loggerech: Pochopili jste, že můžete modifikovat databázi potravy, kterou vaše vyhledávání aplikací Fitbit? To může být k dispozici v užitečné, pokud cestujete na jedno další anglicky mluvící místo (nebo mluvíte regionálním jazykem) a máte potíže s těžkým zaznamenáním balených nebo připravených jídel. Z palubní desky klepněte na ikonu účtu, pokročilá nastavení a poté databázi potravin. Poté vyberte zemi, ze které se přihlásíte. Jen si nepamatuješ, když se vrátíte domů, když se vrátíte domů. Jako připomenutí můžete nastavit tichý alarm nebo oznámení kalendáře.

Počítejte každý krok. S tímto trikem nebudete muset odolat ještě jednu „statistiku“ – zóny ve vaší každodenní činnosti kvůli zapomenutí nebo nabíjení sledovače. Pokud máte poblíž telefon, můžete se přihlásit k aplikaci, klepnout nebo kliknout na ikonu účtu, vybrat volbu pro nastavení nového gadgetu a poté klepnout na dlaždici MobileTrack na dně a dodržovat se instrukce konfigurace. MobileTrack využívá senzory vašeho telefonu ke sledování údajů o základní činnosti – včetně kroků, vzdálenosti a spálených kalorií. Aplikace Fitbit App bude výchozí, aby mobiletrack nahoru, dokud nebude schopna znovu připojit k vašemu sledovači.

Bonus Hack: Pokud vaši kamarádi i domácnost nemají Fitbit Tracker, mohou si stáhnout aplikaci Fitbit a také využít MobileTrack, aby shromáždili statistiky a bojovali proti vám v výzvách.

Přinutit svou aplikaci synchronizaci. Pokud jste zapnuli Bluetooth a váš sledovač je spárován s aplikací Fitbit, Palmeiras Dres musí se synchronizovat, kdykoli otevřete aplikaci. Pokud se ukážete celodenní synchronizaci, může se pravidelně aktualizovat po celý den. Pokud však chcete vidět mnoho nedávných statistik na vyžádání, můžete svou aplikaci donutit synchronizovat jedním ze dvou způsobů. Pokud využíváte smartphone pro iOS nebo Android, nejjednodušší metodou pro zahájení synchronizace je dotknout se obrázku trackeru v horní části palubní desky a stáhnout dolů. Nebo, podobně z palubní desky, klepněte na ikonu účtu, klepněte na dlaždici sledování a poté také vyberte synchronizaci. Pokud váš gadget nebude synchronizován s vaší aplikací Fitbit, problém Bluetooth je obvykle příčinou. Podívejte se, proč nebude synchronizovat můj tracker?

Nastavte, až začne váš týden. Při shrnutí vaší pravidelné činnosti Fitbit vyhovuje kalendáři a využívá neděli jako první den v týdnu. Ale pokud chcete, aby váš Fitbit Week začal v pondělí, je to možnost. Z palubní desky Fitbit App klepněte na ikonu účtu a poté přejděte dolů a klepněte na Advanced Nastavení. Odtud vyberte Begin Week On a také vybrat pondělí.

Rychlejší přejděte se statistikami. Chcete se vrátit a podívat se na své statistiky z předchozího dne? Namísto klepání šedé šipky nalevo od vašeho primárního cíle i přes, držte prst na něj, abyste zrychlili rychlost rolování.

Go Micro. Grafy, které přesně ukazují, jak různé metriky – jako spánek, kroky a srdeční frekvence – jsou v průběhu času fantastické pro sledování trendů, avšak často namísto oddálení, které vás vyžadují přiblížení. Chcete -li to udělat. Chcete -li to udělat. stejně jako pak zvolit určitý den. Klepnutím na graf v horní části obrazovky jej rozšířte. Držením prstu dolů na graf můžete vidět určitou denní dobu spojenou s každým datovým bodem. To může být výjimečně užitečné při určování přesně, když se vaše srdeční frekvence zvýšila, nebo když přesně tak dlouho jste byli včera v noci vzhůru.

Vyberte metriku, o které chcete vidět mnohem více informací z přístrojové desky, jako jsou kroky. To přinese shrnutí ve stylu výpisu celé vaší historie ve dne této konkrétní metriky. Graf v horní části předstírá pravidelné shrnutí, ale navíc klepnutím na jakýkoli typ poskytnutých dnů vám poskytne hodinové shrnutí pro ten den in graf. Rovněž můžete podržet konkrétní hodinu, abyste viděli informace ve stylu počtu pro 15minutové intervaly.

Získejte zvukové cvičení. Pro nějakou přidanou motivaci cvičení zapněte hlasové narážky. Před zahájením běhu, chůze nebo výletu klepněte na ikonu stopky, narážky a poté se během cvičení zapněte. Dále vyberte, které aktualizace chcete – jsou: vzdálenost, čas, typické tempo, rozdělené tempo a spálené kalorie – a přesně jak často je chcete získat – založené na čase nebo vzdálenosti. Například, pokud chcete, aby vaše aplikace Fitbit vám řekla, jaká je vaše typická rychlost každá míle, ujistěte se, že je typická rychlost zkontrolována pod narážky a že 1,0 mi je vybrána pod frekvencí.

Zachyťte dojíždění. Pokud vlastníte Fitbit Tracker s SmartTrackem a chodíte na autobusovou zastávku každé ráno, zakopněte kolo do práce, nebo jen bývejte aktivní v krátkých výbuchtech po celý den, můžete změnit nastavení, abyste zajistili, že získáte kreditní skóre za každé cvičení . Přejděte do nastavení cvičení (klepněte na cvičební dlaždici na palubní desce a poté ikona ozubeného ozubeného zařízení vpravo nahoře), objevte cvičení vaší možnosti a snižujte nastavení výchozího času, abyste zajistili, že se váš sledovač přihlásí Aktivita jako cvičení kdykoli to uděláte po dobu nejméně 10 minut.

Upravte podrobnosti o cvičení. Shrnutí tréninku ne spíše správně? Nedovolte, aby vás chyba obtěžovala. Stačí klepnout na dlaždici spojené s tím, že se toto cvičení udržuje. Odtamtud můžete klepnout na kategorizaci cvičení a modifikovat přesně to, jak bylo cvičení zaznamenáno (například jako vnější výlet na kole místo běhu). Pokud používáte iOS nebo Windows 10, můžete také upravit začátek a časy koncových časů, zakryté vzdálenosti a také kalorie spálené poklepáním na tři tečky v horním ideálu rozšířeného shrnutí cvičení.

Přizpůsobte si svůj profil. Se zavedením komunity přichází schopnost přizpůsobit stránku profilu. Kromě fotografie můžete také přidat uživatelské jméno, krátké bio a krycí fotografii. Chcete -li získat přístup k těmto nastavením, klepněte na ikonu Gear v horní části vašeho profilu.

Ovládat, co sdílíte. Z vaší nové stránky profilu můžete nyní také rychle získat přístup k nastavení ochrany osobních údajů. Klepnutím na dlaždici nastavíte své osobní statistiky jako veřejné, soukromé nebo nabízené pouze přátelům. Chcete -li aktualizovat, které grafy (příjem kalorií, spánek, kroky atd.) Jsou viditelné z vašeho webového řídicího panelu, vyberte si osobní statistiky dlaždice a každou grafickou dlaždici změňte samostatně.

Chválit se o dosažení cvičení. V ideálním případě jste si vědomi, že můžete sdílet svůj řídicí panel, ale pochopili jste, že můžete také oslavit neuvěřitelné cvičení? Klikněte na určité tréninkové dlaždice a poté vyberte ikonu sdílení v horní části obrazovky. Odtud si můžete vybrat pozadí (statistiky srdeční frekvence nebo efektů), pořídit fotografii nebo vybrat jednu ze své knihovny. Když jste šťastní, klepněte na Sdílet a zveřejníte svou fotografii do sousedství Fitbit nebo další síť sociálních médií podle vašeho výběru.

Nastavte délku kroku. Fitbit odhaduje váš krok s využitím vaší výšky i pohlaví (nebo vyhodnocením jakéhokoli typu prováděných běhů pomocí propojených GPS). Mít přesnou délku kroku je zásadní, protože Fitbit Trackers určují vzdálenost vynásobením délky kroku počtem kroků, které podniknete. Chcete -li objevit svou délku chůze (nebo běhu) kroku, můžete ji ručně určit. Přejděte na trať nebo další oblast, kde můžete označit nastavenou vzdálenost. Počítejte své kroky při procházce po této vzdálenosti a ujistěte se, že podnikáte alespoň 20 kroků. Vaše délka kroku se rovná vzdálenosti, kterou Real Madrid Dres jste cestovali (v stopách) rozdělenou počtem kroků, které jste podnikli.

Pokud se vaše délka kroku liší od odhadu Fitbit, aktualizujte nastavení. Z řídicího panelu Fitbit App klepněte na ikonu účtu, poté pokročilá nastavení a poté délka postupu.

Tato informace platí pouze pro akademické funkce a také není míněna jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Nesmíte tyto informace využívat k diagnostice nebo léčbě problému nebo stavu zdraví a zdraví. Než změníte stravu, vždy zkontrolujte svého lékaře, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou rutinu fyzické zdatnosti.

Danielle Kosecki

Senior Health and Wellness, jakož i editor fyzické zdatnosti Danielle Kosecki, je oceněný novinář, který pokrýval zdraví a wellness a fyzickou zdatnost po dobu mnohem více než 10 let. Je napsána pro Glamour, více, prevenci, stejně jako pro cyklistické časopisy, mimo jiné i editorka Bicycling obrovské knihy tréninku. Danielle, rodák z New Yorku, Stade Rennais FC Dres nyní žije v oblasti Bay, kde jí vůbec nechybí zima.

Leave a Reply

Your email address will not be published.