Buďte fit a bolest úplně zdarma

Ahoj! Na akci, kterou jsem se dnes ráno zúčastnil, jsem měl naplánovat nějakou práci, ale nebyl jsem si jistý, co. Než jsem vyrazil ven.

Vnitřek se smál sýrem krávy a polka dot kečup
Moje nejnovější videa

Recenze Polská fotbalová reprezentace Dres americké knihy
Recenze americké knihy

Více videí

0 sekund 12 minut, 7 sekund

Další
Učení ze špatného běhu
03:48

Žít
00:00
08:21
12:07

Plus džbán ledové kávy na dlouhou cestu do LA! Stále zapomínám, že žiji v Orange County, dokud se nesnažím jít někam v Los Angeles a trvá to věčně! Naštěstí nedošlo k žádnému provozu a byla to hladká jízda na plachtění.

Byl jsem pozván, abych Anglická fotbalová reprezentace Dres se zúčastnil události „Be Fit and Pain Actal Free v roce 2011“ v Hidden Hills v Kalifornii. Trenér na hvězdy – Kathy Kaehlerová byla tam, aby nás provedla prací a mluvila o záplatách Salonpas.

Dnes jsem neběžel v naději, že to bude legitimní cvičení a bylo to! No, je to vždy o Club Tijuana Dres tom, co do toho vložíte, správně! A ujistil jsem se, že se snažím co nejlépe

Udělali jsme zábavný okruh prken …

Dobře, možná byla prkna nejméně zábavná, ale miluji cvičení okruhu! Dříve jsme dělali obvody ve váhové místnosti na střední škole a bylo zábavné ji měnit!

Křeslo dřepy …

Biceps kadeře s odporovým pásem…

Moje oblíbená byla trampolína! Když jsem byl dítě, měl jsem malého takového a miluji to!

Vidět…

Dobře, dostanete tu představu

Také jsme to udělali: dřepy, kroky na desce, tricepsové ponoření, navýšení a používání jezdců – myslím, že tam bylo 8 obvodů.

Poté, co nám ukázala, jak dělat cvičení, udělali jsme každý po dobu jedné minuty a otočili se kolem místnosti.

Pak jsme měli příležitost posadit se s Kathy a dalšími bloggery a povídat si.

Potkal jsem SkinnyRunner a několik dalších nových tváří a čtenářů blogu! Nejlepší část těchto akcí je setkání s dalšími bloggery z oblasti, kterou jsem si neuvědomil, že byla také v OC. Bydlím v Lalalandu, promiň.

Akce byla sponzorována společností Salonpas, společnost vyrábí záplaty úlevy od bolesti. Očekává se, že je použijete na bolest nebo zraněnou oblast a úleva od bolesti může trvat až 12 hodin! Měl jsem vztahy, které tak dlouho netrvají!

Moje kapela z Leaft It byla bolest, takže to dnes zkusím a dám vám vědět, co si myslím.

Cestou domů jsem měl jablko. Přál bych si, abych vám mohl ukázat mnohem více soukromé komunity, kde jsme měli akci. Vsadím se, že na tomto místě žije spousta celebrit! Ale bohužel jsme byli přísahani k uvážení (ne můj silný oblek, ale souhlasil jsem).

Teď jsem pryč do basketbalové hry mého malého bratra. Uvidíme se trochu!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.