Co je mnohem lepší než Taco úterý?

Ahoj! Jak přesně se máš dnes? Jsem vynikající s výjimkou jedné bitvy … padl jsem.

Dnes ráno jsem padl na běh. Ha! Ale v této hře jsem skvělý, protože to byl neuvěřitelně lehký podzim a také jsem se rychle odrazil (díky Everton FC Dres extrémně hektické SL Benfica Dres ulici po mé levici, přesně jak trapné) a také utekl jako vítr, člověk, který, kdo právě padl před tuny lidí a také se cítil jako poražený. Ale nijak neubližuji, takže věřím, že to bude v pořádku.
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 4
Marathon Training Journal Den 4 Zkontrolujte

Více videí

0 sekund 1 minuta, 21 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 2
01:45

Žít
00:00
08:21
01:21

Na světlé straně je podzim 2 ze 3 provedeno za rok! (Podzim asi 3krát ročně.)

Podzim č. 1 z roku 2015 je právě tady a byl mnohem více škrábnutí. To však Mistrovství světa ve fotbale Dres není slovo, ale bylo to.

Po mé cestě jsem se vykopal do snídaně. Udělal jsem přes noc oves, jak byly připraveny, a také jsem na mě čekal po mém běhu.

Použil jsem několik dobrot, které mě lidé v CVS poslali vyzkoušet z jejich zlaté linie jako zálivky. Zahrnovalo sušené ovoce pro krizi a také směs cest pro některé nádherné žvýkací bobule a zdravé tuky.

V ovesném ovesném ovesu: 1 Janasový jogurt ananas, 1/2 šálku ovesů, 1/4 šálku mléka, pomlčka konopí (volitelné). Smíšené a také nastavené přes noc ve vzduchotěsné nádobě.

Před podáváním jsem ji přenesl do misky a také zakončil zlatým znakem křupavého ovoce a také s nějakým směsí cest.

Získejte CVS a také poukázky na zlatý znak.

Den skříně tobolek 2. Jeden další Cali propuštěný den šortek a sandály. Tentokrát s modrou horní částí s dlouhým rukávem. Dnes to bylo trochu zataženo v SoCal.

A mám oříznuté vlasy! Potřeboval jsem to hlavně pro své kapely. Když se dostanou dobře, buď je buď připnu zpět, nebo je odpálíte, stejně jako jíst rybí burrito a také jít do Las Vegas (udělal jsem to, že člověk čas to byla řada špatných rozhodnutí zabalených do jednoho víkendu ).

A obrovské obavy dne …

Co je mnohem lepší než taco úterý ???

Hm, hej, pad thai úterý !!! Přijďte do Monicanu.

Otázka: Jaké jídlo se vám tento týden líbí mnohem lepší než Tacos?

Zveřejnění: Jsem rád, že mohu spolupracovat s CVS/Pharmacy pro kampaň „Make It a Healther Summer“. Sponzoruji mě CVS/Pharmacy pro své články i činnosti, avšak všechny vyjádřené názory jsou moje vlastní, stejně jako všechny deklarace produktu nebo podrobnosti o programu musí být ověřeny na CVs.com nebo se správnými výrobci.

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.