Michael Bisping a UFC žalovali za údajné útoky

aktualizaci 12. června 2019 – tento týden Mmajunkie hlásí, že tento soud byl zamítnut.

________________________________________________

Jak poprvé uvádí šampion TMZ UFC střední váhy Micheal Bisping, je žalován společně s jinými obžalovanými za údajný útok včetně 19letého žalobce.

Navrhovatel tvrdí, že poté, co náhodou využil závaží, které Bisping stále využíval ve fyzickém fitness zařízení, křičel šampion UFC na žalobce, který ho nazval punkem i idiotem. Žalobce tvrdí, že Bisping „se pak„ stal fyzicky divokým tím, že zcela prodloužil pravou paži, aby chytil žalobce za krk a také pokračoval v zachycení krku žalobce po dvě až tři sekundy, což žalobci umožnilo pohybovat se nebo dýchat “.

Navrhovatel specifikuje incident vedl k „intenzivní bolesti krku“ a „nočním můrám, problému spánku a úzkosti“.

Mezi spouštěče žaloby patří

baterie

Útok

Falešné uvěznění

Úmyslné způsobení emocionální úzkosti

Žalobce pokračoval v jednání proti UFC (bez právnické osoby, která není schopna Kanadská fotbalová reprezentace Dres být žalována) spolu se Zufou (právnická osoba, která má skutečně UFC), WME-IMG (právnická subjekt, který má Zuffa), stejně jako 24hodinová fyzická zdatnost USA.

Žalobce tvrdí, že zásady zástupné odpovědnosti, nedbalostního dohledu a odpovědnosti za nedbalost, která je předmětem, přicházejí do hry a prodlouží odpovědnost vůči těmto subjektům.

Pojišťovací nárok proti UFC musí selhat.

Prohlasy proti WME-IMG a Zuffovi jsou zákonně tenké, aby to daly charitativně. Navrhuje se, že UFC i jeho majitelé jsou odpovědní, protože Bisping je pracovníkem a „jednal v rozsahu svého zaměstnání od práce v centru pro fitness fyzické kondice je spravedlivě spojen s typem úkolů, které Bisping byl zaměstnán k výkonu pro své zaměstnavatele “.

Rovněž se navrhuje, že UFC byl nedbalý najímáním nebo nadále využíval bisping, protože „se stal nezpůsobilým nebo nekompetentním prováděním práce, pro kterou byl najat jako bojovník MMA mistrovství… protože má vysokou tendenci se zapojit do divokého Fyzická aktivita a také nemůže zvládnout jeho tendenci zapojit se do divoké fyzické aktivity “.

Rovněž je obtížné přesně vidět, jak může 24hodinová fyzická zdatnost nést jakýkoli typ odpovědnosti, protože žalobce navrhuje, aby administrativa okamžitě zasáhla. Navrhovatel tvrdí, že měl být upozorněn, že „Bisping byl nebezpečným, divokým fyzickým zákazníkem 24hodinové fyzické zdatnosti, která přichází na obytnou nebo komerční nemovitost na rutinním základě pro trénink i tréninku v tělocvičně fyzické zdatnosti. Bisping může způsobit vážné fyzické zranění a/nebo smrt s pouhými rukama i nohama. 24 hodin může zabránit nebo chránit nebezpečí vážného fyzického zranění nebo smrti pomocí využití dalších bezpečnostních prvků, jako jsou videokamery nebo více personálu v oblasti tréninku “.

Pokud jde o bisping a žalobce, jistě existují videozáznamy o incidentu spolu s svědeckými Manchester City Dres účty, které se ukážou přesvědčivé při stanovení přesně toho, jak vážná byla údajná hádka, a to, zda bude následovat odpovědnost.

Na rychlém pohledu však stížnost na náhradu škody ponechává vnímání, že cokoli se stalo jakýmkoli typem fyzického poškození, je minimální. Při vysvětlování Rangers FC Dres fyzického zranění je vše, co je uvedeno, „intenzivní bolest v krku“. Není provedena žádná konkrétní diagnóza zranění. Na emocionální straně to prosby leží na silné obvinění z „závažné emocionální úzkosti, včetně utrpení, úzkosti, strachu, hrůzy, nervozity, zármutku, úzkosti, obav, šoku, ponížení a hanby“.

Úplné prosby lze objevit přímo zde h/t Marc Raimondi –

G v. BISPING STOPRATIVOST NA PŘÍRODA

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Minimální zákonné škody přidělené po UFC 155 Piracyaugust 26, 2014 v „pirátství“
Navrhovatelé jemné vyladění argumentů v UFC Anti Trust žaloby 25.2.2018
BJJ Fitness Center žaloval za zobrazení události UFC bez průmyslového licencemay 20, 2014 v „pirátství“

Leave a Reply

Your email address will not be published.