Calgaryova kompilace sjednocených pokynů MMA vynikající šablona designu pro ostatní

tento týden UFC na FOX události se bude konat v Calgary. Alberta je podle mého vědomí jedinou kanadskou nebo americkou jurisdikcí, která reguluje bojové sporty nikoli na celostátním nebo provincii, ale spíše na úrovni komunální. Za tímto účelem bude mít Calgary Combutativní sportovní kompenzace pro tuto událost regulační dohled.

Calgary Bylaw, který vytváří kompenzační potřeby zveřejnění pokynů pro bojové sportovní události, které poznamenávají, že „když kompenzace uznává nebo přijala pokyny, které upravují vedení bojové sportovní události podle pododstavby (1), měla by odškodnění způsobit oznámení o pokynech, které Velšská fotbalová reprezentace Dres mají být pokyny Publikováno. “. Z důvodu zjevných aktualizací na webu Komise nejsou pokyny ve hře pro tento týden UFC událost zveřejněny. Sáhl jsem k kompenzaci za platné pokyny a také mi nabídli kopii. Stručně řečeno, využívají nejnovější „sjednocené“ pokyny MMA, na nichž se dohodla většina členů Asociace boxerských komisí i bojových sportů. Tzv. „Nová sjednocená pravidla“.

Splněná „sjednocená pravidla“ sestavila Calgary s poznámkami pod čarou a vysvětlením o tom, jak přesně jsou interpretovány konkrétní pokyny, jsou nejrozsáhlejší a také pro čtenáře, které jsem Dánská fotbalová reprezentace Dres dosud viděl. Provedli vynikající úkol, který spojil různé pokyny ABC a dohromady dohromady do jediného dokumentu. Motivoval bych jakýkoli typ jurisdikce, který chce upgradovat své politiky MMA pro hodnocení šablony Calgary.

Úplné pokyny lze objevit přímo zde a stojí za to zkontrolovat všechny zúčastněné strany MMA i pro fanoušky – Calgary Combutativní sportovní kompenzace Unified PSV Eindhoven Dres MMA pravidla MMA

reklama

Sdílejte toto:
Cvrlikání
Facebook

Takhle:
Jako načítání …

Příbuzný

Calgary Combutation Sports Compensation Cite je „ohromující pracovní zátěž“; Hledá recenze správy a 10. úrazu 2014 v „Calgary Combative Sports Commission“
Odložení pravomoci Calgary Combutativní sportovní komise ovládat Ammajune 26. 2013 v „Amatérském zákonu MMA“
Calgary vytáhne zástrčku pro amatérskou MMA na AFC Stampede Fight Nightnuly 9, 2013, „Amatérský zákon MMA“

Leave a Reply

Your email address will not be published.