Jsou spalovače tuků dobrým řešením hubnutí?

Matt Weik

Toto je velmi běžná otázka, kterou jsem často kladl. Vzhledem k tomu, že jsem součástí panelu odborníků na doplňky, zdá se, že si lidé myslí, že mám všechna tajemství, jak se štíhnout. I když jsem rozhodně dobře informován o tom, jak se dostat do formy, ve skutečnosti neexistuje žádné tajemství hubnutí, pokud jde o doplňky stravy – konkrétně hořáky tuků. Chcete znát dobré řešení hubnutí? Říká se tomu správná výživa a cvičení.

Dobře, jsem si jistý, Cruz Azul Dres že jste s touto odpovědí jen čelili, protože je to ta, kterou jste pravděpodobně slyšeli dříve, ale je to pravda. Pokud nemáte výživu na druhou stranu a jste aktivní v nějakém druhu cvičebního režimu, na trhu vám nebudou k dispozici žádné spalovače tuků. Jsou to jen studená tvrdá fakta. Jistě, mohou vám pomoci zhubnout, zatímco je používáte, ale bohužel, pokud nemáte výživu na místě, hmotnost se může snadno vrátit zpět.

K čemu jsou spalovače tuků dobré?
V tomto článku nebudu úplně bash tukové popáleniny, protože v mnoha případech pomáhají, ale musíte nejprve nejprve sladit. Kuřáky tuků jsou úžasné pro tažení přebytečné vody zpod vaší kůže, což vám umožní předvést vaši těžce vydělanou štíhlou svalovou hmotu, kterou jste stavěli z doby v tělocvičně. Burzy tuků také pomohou poskytnout vašemu metabolismu podporu, která vám pomůže spálit více kalorií (i když v klidu). Jaké spalovače tuků to pro vás neudělá.

Poslouchejte, nemohu vám říct, kolikrát mi lidé ukázali láhev nejnovějšího a největšího hořáku tuků na trhu, který si koupili, a zeptali se mě: „Takže, vše, co musím udělat, je to vzít a já si budu huben ? “ Pak sám čelím Kdyby to bylo tak snadné. Ne, vezmeme -li hořák s tukem a sedí na gauči a sledujete, jak Netflix celou noc, vám nepomůže dosáhnout vašich cílů na hubnutí.

Opět se vrací ke Portugalská fotbalová reprezentace Dres správné výživě a cvičení. Nemůžete out-Train špatnou stravu. Můžete cvičit tři hodiny denně a spálit stovky a stovky kalorií, ale pokud vstoupíte do McDonald’s a konzumujete přes 1 000 kalorií, právě rozepnuli všechny výhody na hubnutí, které jste dosáhli během tréninku. Všechno to přichází na výživu – je to klíčový faktor toho všeho. Pomůže vám popáleniny tuků na cestě? Absolutně, ale nejsou odpovědí.

Z hubnutí s nebo bez hořáků tuků bude mít v tělocvičně a v kuchyni konzistence a odhodlání. Prostě to nemůžete obejít. V tělocvičně vám stimulanty, které se obecně vyskytují v spalovačích tucích, rozhodně pomohou poskytnout další podporu energie, které vám umožní rozdrtit intenzivní cvičení Flamengo Dres (silový trénink i kardio). Poté v kuchyni vám váš posílený metabolismus díky ingrediencím v hořáků tuků může pomoci spálit některé kalorie, které konzumujete z jídla. Některé spalovače tuků mají navíc schopnost pomáhat vzít uložený tělesný tuk z vašeho těla a využívat jej jako energii. To je skvělý způsob, jak pomoci ztratit tělesný tuk a sledovat čísla na poklesu stupnice a velikosti oděvů.

Na závěr nic nefunguje, pokud to neuděláte. Nemůžete pít koktejly proteinů a ne cvičit, protože si myslíte, že si obléknete svaly. Tímto způsobem to nefunguje. Stejně tak nemůžete očekávat, že budete sedět nebo vzít hořák tuků, zatímco nedělá nic a očekávat, že tělesné tuky magicky zmizí. Chcete -li vidět jakýkoli typ výsledků, musíte vložit čas a práci. A to vše začíná v kuchyni a tělocvičně. Odtud by mohl být dalším krokem zavedení něčeho, jako jsou spalovače tuků do rovnice. Ale nemůžete se na ně spoléhat, aby pracovali zázraky. Extra váha, kterou držíte, nebyla vytvořena z jednoho týdne špatné výživy. Stejně tak to tak rychle nevyjde. Zůstaňte konzistentní a zůstaňte odhodláni a začnete vidět výsledky, které si přejete.

Leave a Reply

Your email address will not be published.