Jsou stroje lepší pro školení?

od Christian Duque

Kulturizace je o vytvoření ideální postavy. Nemůžete mít velké paže a žádnou hruď; Nemůžete mít podstatný trup, stojící na párátkách. Nakonec můžete udělat, co chcete, ale pokud usilujete o vytvoření vzhledu jako vzhled zlaté éry sportu, musíte mít symetrii. Možná nebudete muset mít takový tok, který je nutný k soutěži na národní úrovni jako amatér nebo mezi elitní Atletico Mineiro Dres úrovní pro kulturisty, ale musíte mít rovnováhu – to je to, co odděluje kulturisty od fit lidí.

Tento zůstatek přichází za cenu. Při nákupu k vybudování symetrické postavy musí zvedák zodpovědný za svůj čas v tělocvičně a vytvořit herní plán (nebo rozdělení). Pokud by zvedáci neměli plán každý týden, mohly by padnout na spontánnost. S tímto přístupem není nic špatného, pouze to, že existuje pokušení přetřít zábavné body a paže, zatímco podněcuje jiné svalové skupiny, jako jsou nohy, záda a ramena. Pravda je, že kdyby mnoho lidí mohlo každý den trénovat hruď, paže a abs, ale nevypadali by jako kulturisté.

Mít rozdělení je klíčové; Udržuje zvedáky zodpovědné. Jak již bylo řečeno, zatímco zády a nohy nejsou na sociálních médiích tak velké a jen velmi málo lidí se stará o to, jak moc může člověk spatřit nebo vytáhnout, jsou zábavné pro lidi, kteří rádi prolomí PR a dávají velká čísla. Navíc mezi všemi četnými příslušenstvími, které se vyrábějí, od pásů po popruhy po obaly nohou a další, existuje mnoho způsobů, jak zaručit, že sportovec nebude zraněn. Totéž nelze říci o ramenou.

Zatímco s úžasnými delty se konečně dotkne budování úžasné postavy, ramena patří mezi nejvíce zraněné svaly ze všech. Mnoho zranění, o kterých slyším o Baords a prostřednictvím rozhovorů, zahrnuje nějaké zranění – zejména rotátorové manžety. Někteří muži se mohou dokonce ublížit pomocí minimální váhy, ale jejich rozsah pohybu může být vypnutý. Jiní by se mohli ublížit, aby drželi bar příliš vítr na lavičkách. Pointa je, že existuje rostoucí tábor, který věří, že zvedáci by se měli vyhýbat pohybu starých škol a činky. Rizika daleko převažují nad výhodami a přestože jsou k dispozici postupy pro zranění, mnoho lidí není nikdy stejná. To je důvod, proč by se tak mnoho lidí v tělocvičně raději chovalo na zranění, než je chirurgicky řešit.

Velkou otázkou je tedy, že můžete získat stejné zisky se stroji, než můžete získat s činkami a činkami? Purizisté jsou proti mnoha strojům, protože mají pocit, že berou spoustu základní práce. Zatímco zvedák může stále zvedat těžce, teoreticky stroje provádějí veškerou vyvážení a stabilitu. To je důvod, proč zřídkakdy uvidíte ostřílené sportovce založené na postavy, které se v stroji Smith squatting nebo benching. Četné výjimky vezměte skutečnost, že 45 lb baru lze přesunout pouhým prstem.

Je bar opravdu 45 liber, pokud je to světlo? Nemusí to být, ale kulturisté také nejsou powerlifters. Sportovci na bázi postavy jsou posedlí tím, že jsou silní, ale nejsou na to skórovali. Ale co když nemluvíme o konkurech? Co když mluvíme o lidech, kteří prostě chtějí vypadat kulturista?

Totéž pro ně lze také říci. Neexistuje žádná korelace mezi těžkým zvedáním a vytvořením estetické postavy. Hlavní myšlenkou je stimulovat svaly a jíst dobrou stravu. Potřebujete zvednout automobil, abyste měli kulaté PEC, uzavřené delty a dobré zbraně? Řekl bych ne. Pravda je, že také rozkládá se svalová tkáň strojů a snižuje riziko zranění. Když se týká ramen, existuje mnoho cvičení ze staré školy, která jednoduše výkrmné ega, ale ne nutně mnoho pro vytvoření požadovaného vzhledu.

Vezměte si například lisy za krk. I když to vypadalo skvěle na obrázcích a videích zezadu, jsou to prakticky zárukou pro zranění a krk. Barbarští bratři to rádi dělali. Udělali by 225, v některých případech 315, a občas by šli až 405. Dokonce i na 315, můžete to udělat iMadine s činkami, a to i s úžasným pozorovatelem, ve 30, 35 nebo 40 letech? Možná by se lidé mohli dostat pryč s tak bezvýznamnými výkony síly na střední a/nebo vysoké škole, ale jak stárneme, začneme být mnohem zranitelnější vůči zranění a uzdravení se stává mnohem obtížnější. Jaká je dále výhoda pro to, že jste při tomto cvičení silní?

Dalším cvičením, které představuje vysoké riziko zranění, jsou stojící vojenské lisy. To jsou čistě ego. Jsou škodlivé pro popravu v přeplněné tělocvičně; zvedák se nesmí spoléhat na výbušnou sílu nebo hybnost a rozsah Rep musí být důkladně studován. Pokud není zvedák v olympijském výcvikovém zařízení, nemohou jen nechat bar s 135, 225 nebo více, prostě klesnout na zem. Nejenže to destoRoy na podlaze, mohlo by to ublížit ostatním a mohlo by to snadno ublížit zvedáku. A co je horší, zvedák může být zraněn a ani to neví. Jednoduše není třeba sedět za lisy krku nebo stojící vojenské lisy; Nicméně je spousta lidí stále dělá.

Činky nejsou mnohem bezpečnější než rovné bary. Nikdo není na obou stranách stejně silný. Mnoho lidí je silnější na své dominantní straně (např. Jejich strana psaní). Je to prakticky neslýchané, najít někoho stejně silného s levicí jako jejich nejlepší – nebo naopak. Jedna strana vždy tlačí nebo tahá mnohem více než druhá. Toto, spojené, s držením těla a rozsahem pohybu by mohlo přispět k bezpečnosti nebo nebezpečí výtahu.

Stroje pro vás vyvažují, Chorvatská fotbalová reprezentace Dres čímž se snižují riziko zranění. Když se týká ramen, která jsou již mnohem zranitelnější vůči zranění, má mnohem větší smysl používat stroje a kabelové televize přes činky a činky. Lisy lze provést pomocí strojů, v pohodě, stejně jako mouchy a zvyšováním. Ve skutečnosti, jakmile je zvedák na stroji, je méně pokušení jít těžší, než je nutné.

Skutečnost, že někdo je na stroji, ve výchozím nastavení bere úžasný obchod z nich. Nikdo, kdo je na zařízení, nehledá pozornost; Proto je méně nutné zvednout jako monstrum. To celé myšlení již není naléhavým problémem. Po pravdě řečeno, že mentalita je skutečným viníkem zranění. Základem pro odchod do tělocvičny je práce, která je nutná k stavbě. Předvádění by mělo přijít na vyvrcholení veškerého úsilí. To je to, o čem je opalování u bazénu, chůze po pláži a/nebo zasažení nákupního centra. Mohu vás ujistit, nikdo se nestará o to, jak silný jsi v tělocvičně. Přesto mnoho lidí žije celý den, kdy je celá tělocvična AZ Alkmaar Dres zaměřena na své síly. Je to recept na katastrofu.

Pravda je, že jsem viděl mnoho sportovců, kteří si vybudovali ohromující postavy – vše na strojích. Viděl jsem muže, kteří vypadají jako blázniví než život, kteří trénují výhradně v Planet Fitness.

Podívejte se také na některé z nejlépe postavených vězeňských postav. Tito muži nemají úplně bezplatné váhy, mnohem méně strojů. Mnoho z nich trénuje s vlastní tělesnou hmotností, ručníky a tašky písku. Nemají přístup k úžasným potravinám nebo exotickým doplňkům, ale nějak to dělají. Ale neberte si za to slovo. Získejte na YouTube a podívejte se na to, čeho byli někteří muži schopni dosáhnout, zatímco byli zamčeni. Také jděte do jakékoli fitness planety, kdekoli a vy jste povinni vidět nějaké docela vynikající postavy. Proto to nejenže to může být provedeno, ale to se děje po celou dobu.

Sečteno a podtrženo dobrého tréninku, udržení hádání svalů, nakazování a využití různých technik (např. Vysoká intenzita, vysoký objem, odpočinek/pauza a školení na selhání). Já osobně věřím, že těchto cílů lze dosáhnout výhradně zahrnutím strojů a/nebo v závislosti na nich.

Co říkáš?

Leave a Reply

Your email address will not be published.