Clif Bar splňuje okamžik

ahoj a potěšil pondělí! Začal jsem svůj den s 6 mil běh 53:24, žádná hudba se necítila jako 3 (z 5) energie moudře. Pak jsem nechal Ben pořídit zpocenou fotografii. Ta-da!

Nemohl jsem si vybrat na snídani a začal jsem si vyrábět vaječný sendvič, než jsem šel s obrovskou miskou dýňových ovesných vloček se stranou vaječného obláčku pro bílkoviny. Už jsem začal opékat bagel, takže teď mám v toustovači těžký kus chleba.
Moje nejnovější videa

Recenze americké knihy
Recenze americké knihy

Více videí

0 sekund 12 minut, 7 sekund

Další
Dostal jsem test Covid-19
05:16

Žít
00:00
08:21
12:07

Spolu s mým novým úkolem PT (a spuštěním trenéra), blog i další kompoziční úlohy mě zaplavily! Vyhýbal jsem se svému stolu, ale chystám se ho vyčistit, házení na podlahu a také do práce. V poslední době jsem pracoval ze stolu kuchyně (což je výška hospody, takže můžu stát, když chci), ale opravdu vyžaduji, aby se tento týden soustředil na 100%!

Clif Bar má velmi úžasné uspokojení okamžiku, kdy propagace nejlépe!

Pokud se chystáte uspokojit okamžik a předložit fotografii vašeho „okamžiku“, věnují 5 $ jednomu z pěti neziskových projektů, z nichž každý se zaměřil na Leicester City Dres ochranu míst, která hrajeme-místa, která tento okamžik uspokojíme. Stejně jako pokaždé, když předložíte nový okamžik, máte možnost vyhrát jejich zkušenosti s celým životem, jako Brighton & Hove Albion FC Dres je trekking Amazonka nebo pronásledování Trip de France.

Podnik rovněž poskytuje výherní balíček s košili, láhev s vodou a krabicí CLIF barů Tigres UANL Dres na jednu čtečku RER!

Vstoupit: Stejně jako já na Facebooku (i když opravdu ne, nikdy nebudu pochopit rozdíl). Zítra odhalím šampiona. Pokud se vám už líbí na FB, už jste.

*Poté, co jsem přidal svůj okamžik, poslali mi potvrzovací e -mail se slevovým kupónem za zcela zdarma Clif Bar!

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.