2 způsoby, jak zabránit otravné bolesti kloubů

, když běžci pracují, aby zabránili zranění, jsou to obvykle svaly, o kterých si myslíme, že nejprve chrání, protahují a rozvalují na konci dlouhého dne na silnicích nebo stezkách. Přestože bychom se měli vždy soustředit na to, abychom byli proaktivní a chránili naše pracovité svaly, existuje další část těla, na kterou se nemusíme soustředit na dostatek: naše klouby.

V lidském těle je 143 kloubů, které spojují naše Gamba Osaka Dres kosti dohromady, a Centrum pro kontrolu nemocí (CDC) uvádí, že více než jedna třetina Američanů trpí nepohodlí kloubů. Jak tedy můžeme chránit naše klouby, než začnou způsobovat bolest?

Dr. James Rippe, světově proslulý kardiolog, zakladatel institutu Rippe Lifestyle Institute, autor společného lékařského předpisu a editor American Journal of Lifestyle Medicine, vysvětluje, že denně klademe důraz na naše klouby-a nejen při cvičení.

“Bolest kloubů je jednou z hlavních příčin postižení ve Spojených státech,” říká. “Zdůraznili jsme naše klouby tím, že neseme zvláštní váhu, Mistrovství světa ve fotbale Dres praktikujeme špatné držení těla a nesprávně sedíme.” Mnoho lidí, kteří si udržují aktivní životní styl a fitness rutiny, se navíc, pokud k nim dojde, řádně nevztahuje zranění, a proto se později v životě postaví na dlouhodobé nepohodlí. “

Dr. Rippe sdílí, že u žen je hlavní příčinou společného nepohodlí nadváhy nebo obézní. Doporučuje, abyste začali opravdu přemýšlet o zdraví kloubů již ve svých třicátých letech, abyste pomohli posílit a namazat klouby a podporovat je stárnutím.

Jedním ze způsobů, jak podpořit zdraví kloubů, je dostat dostatek glukosaminu, přirozené sloučeniny v těle, která podporuje tekutinu nalezenou kolem kloubů. “To, co jsem našel ve svých více než čtyřiceti letech praktikování medicíny a pomáhal pacientům zavázat se k fitness režimům, je to, že lidé nemají dostatek ingrediencí, jako je glukosamin, v jejich přirozené stravě, aby podporoval zdraví kloubů,” vysvětluje Dr. Rippe . “Začleněním rovnováhy zdravých potravin do naší stravy a každodenním doplňkem, jako je Osteo Bi-Flex, který poskytuje výživné ingredience, jako je glukosamin a chondroitin, pomáháme posilovat a podporovat naše klouby, protože se postupně zhoršují s věkem.”

Kromě doplňků a stravy mohou běžci propagovat zdravé klouby prostřednictvím jejich výběru bot a nalezením typu, který pro ně nejlépe a jejich potřeby nejlépe. Pro každého není jedna bota, ale Dr. Rippe navrhuje boty stability s polstrovanou mezipodešev a patou nebo těžkých, polstrovaných bot při tréninku a šetří lehké boty pro závody. “Doporučuji také ty, kteří mají společné nepohodlí, často se natahují a chodí po domě naboso,” říká. “Několik studií ukázalo, že být aktivní, zatímco naboso může poskytnout silnější platformu pro svaly, která absorbuje šok a lépe podpůrné klouby.” —Ashley Lauretta, pro běh žen

Ashley Lauretta je novinářka pro zdraví a fitness žijící v Austinu, TX. Assistant Editor v časopise Lava Magazine, Ashley také Portugalská fotbalová reprezentace Dres často přispívá k běhu žen, aktivního.com, livestrong.com a další. Najděte ji na Twitteru na @ashley_lauretta.

Článek se svolením WomensRunning.com.

Tato informace je pouze pro vzdělávací účely a není určena jako náhrada za lékařskou diagnózu nebo léčbu. Tyto informace byste neměli používat k diagnostice nebo léčbě zdravotního problému nebo stavu. Před změnou stravy se vždy zkontrolujte se svým lékařem, změníte své spánkové návyky, užívejte doplňky nebo spusťte novou fitness rutinu.

Dámský běh

Dámský běh je jediný časopis určený pro běžce žen. Posílíme atlety všude, aby skrze běh odhalily plnější, zdravější a šťastnější životy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.