Pečil jsem bochník chleba.

Ahoj!! Jak přesně byl váš celosvětový Nagoya Grampus Dres běžící den (aka včera) ?? Spustili jste po celém světě? Viděli jste můj Instagram online na běhu žen?

Abych začal svůj Lil Worldwide Running Day, šel jsem na běh!
Moje nejnovější videa

Marathonský tréninkový den 3. den
Marathonský tréninkový den 3. den

Více videí

0 sekund 51 sekund

Další
Marathonský tréninkový den 4
01:21

Žít
00:00
08:21
00:51

Běžel jsem 9 mil, udělal jsem nějaké abs a pak zamířil k Pico a pomohl mé mamince vyčistit její učebnu.

Byl jsem na úrovni úzkosti: 10 celý den. Byl jsem neuvěřitelně znepokojen Instagramem online a pak jsem měl na paměti, že můj stativ se před chvílí zlomil !! Takže jsem potřeboval získat ještě jednu nebo objevit ještě jednu metodu, jak nastavit telefon ASAP. Navíc narozeniny mého BFF jsou zítra a má potíže s autami a nákladními vozy, které mohou bránit naše plány, stejně jako moje poloha je stále malována a je zřejmé Domov mých rodičů na 5 ve webovém provozu, které moje plynové světlo probíhalo, stejně jako jsem zavolal svému sourozenci, abych se zeptal, jestli bych to mohl udělat dům, stejně jako řekl: „Jste v Stop & Go Traffic?“ „Ano“ , jen získejte plyn ‘… v mé hlavě bylo jen velké množství neimplitních, ale drsných stresujících věcí.

Ale udělal jsem to domů, postavil si telefon a nakonec jsem skončil online při vaření večeře a chatování o běhu, závodech a dalších zábavných věcech. Doufám, že se všichni bavili.

Věřím, že to šlo dobře. Absolutně chci udělat mnohem více z nich v budoucnu na Facebooku Rer’s Facebook i IG. Máte přednost?

Sledujte Rer na Instagramu přímo zde Kamerunská fotbalová reprezentace Dres i na Facebooku právě zde, stejně jako my se potkáme online nebo tak něco.

Dobře. Nyní pojďme mluvit o nejneuvěřitelnější věci, kterou jsem udělal celý týden, stejně jako jsem ze sebe neuvěřitelně potěšen …

Pečil jsem bochník chleba!

Jsem vážně tak potěšen ze sebe, nechal jsem svému 1 kamarádovi zprávu, na kterou odpověděla: „Proč jsi péct bochník chleba?“

Hm. Opravdu – nevím.

Chvíli jsem o tom věřil. Viděl jsem mouku v obchodě s 99 centrem a získal jsem ji. Pak jsem vzhlédl neuvěřitelně jednoduchý recept na chléb a také jsem našel tento populární recept na chléb „bez hnětení“ původem z NY Times. Mnoho blogů o potravinách to vytvořilo, stejně jako jsou úplně stejné – nejvíce se liší, je rozdíl v kvasinkách 1/4 lžičky.

Poznámka: Nikdy jsem neudělal chléb od nuly. Jedl jsem však mnohem víc než můj podíl na skvělých věcech, takže se cítím, jako je to, že je to značný bod v mém spojení s chlebem.

Zde jsou základy pečení chleba v domě, které jsou tak jednoduché, i když to dokážu váš regionální monikan:

Krok 1: Smíchejte 3 šálky mouky, 1/2 lžičky kvasinek, 1 lžička sůl a 1,5 šálků teplé vody. Zakryjte plastovým obalem a také ji nakopněte zpět přes noc.

Krok 2: Asi po 15 – 20 hodinách udělejte nepořádek se spoustou mouky na pultu. Mokré špachtle a seškrábání těsto na flourované povrch. Přeložte to asi 8krát. Plop těsto na obrovský kus pergamenu a na umístění v jedné další misce, zakryjte ručník a také odložte na další 2 hodiny. (Mohu navrhnout, když čekáte na běh?)

Krok 3: Pre-Hehen pec na 450 stupňů. Umístěte pánev, kterou budete používat pro chléb do trouby, aby se předběžně zahřál po dobu 30 minut.

Krok 4: Důkladně vezměte pánev z trouby. Eliminujte ručník, vyzvedněte pergamenový papír těsto uprostřed a vložte do pánve. Pokrýt. Pečte 30 minut.

Nechal jsem to zasadit do pergamenu v hrnci s vyššími stranami než v první misce, takže se může zvýšit o něco výše. Nechápu, jestli to něco udělalo, ale jo.

Většina telefonních volání receptů na těžké nizozemské pece, ale zkontroloval jsem, že můžete využít jakýkoli typ těžkého tlustého hrnce s víkem. Stejně jako tehdy jsem zkontroloval ještě jeden blog, který uvedl, že můžete využít jakýkoli typ těžkého hrnce a také použít fólii k zakrytí. Takže jsem využil skleněné pyrex, stejně jako to absolutně fungovalo!

Krok 5: Eliminujte kryt a pečte ještě jednu 15-30 minut nebo až do zhnědnutí.

Krok 6: Toto je nejtěžší krok !!

Ochlaďte se na WACK po dobu 15 minut, než se do něj rozřezává. Nechápu, proč přesně. Věřím, že je to od té doby, co se rozřezáváte na čerstvě vyrobený bochník chleba, strčíte do úst obrovský kus a také se vypálí nebezpečí. Naštěstí, jako přirozená zrzka nemám v ústech teplotní receptory, abych se ujistil, že se mi to nestane. Šel jsem na Wolverhampton Wanderers Dres to.

Podívejte se na originální recept na bez hnětení chleba zde.

Cítím, že to změnil můj život. Bylo to úžasné. Čerstvě upečený chléb je všechno.

Chci to trochu, aby to byla moje nová věc, ale mám pocit, že horký chléb je naznačen, že bude jíst ideální daleko, protože nakonec pokaždé budu jíst polovinu ideální.

Také teď chci vyrobit kváskový kus.

Musím však opravdu dělat věci, které mám předtím dělat. Hmmmm. Uvidíme.

Otázka: Už jste někdy pečeli čerstvý chlébDomov? mohl bys??

Pošlete mi sešit

52Save

Sdílení se stará!

52
Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

nejlepší běh Eat a také opakujte od dubna 2018

nejlepší běh Eat a také opakujte od dubna 2018

Nejlepší běh a také články podcastů receptů od dubna. Nejlepší nápady na video Boston Marathon a také 3 komponentní recepty

15 Rychlých nápadů na občerstvení

15 Rychlých nápadů na občerstvení

Co jíst, než běžíte, a kdy jíst. 15 Rychlých koncepcí občerstvení pro nové běžce a také trénink na půlmaratonu

Air Frity Mojo Brambory Recept

Air Frity Mojo Brambory Recept

Recept Air Fryer Mojos. Jednoduchý recept na brambory mojo ve vzduchovém fritéze. Fantastické palivo pro běžce a také vám pomoci zasáhnout

4 Komponenta pečeného receptury Brie-Easy Appetizer

4 Komponenta pečeného receptury Brie-Easy Appetizer

Jednoduchý recept na dovolenou. 4 komponenta pečená brie s medem i brusinky. Nejlepší jídlo, které si vezmete na potluck

Rychlý teriyaki vepřový list recept

Rychlý teriyaki vepřový list recept

Jednoduchý recept na plech – zdravý vepřový teriyaki s vegetariány a rýží. 30 minuta 5 recept na plech komponent na večeři

Dostanu ti pizzu- zábavný prozradí Instagram

Dostanu ti pizzu- zábavný prozradí Instagram

V poslední době jsem dostával velké žádosti, abych se setkal na závodech nebo naplánoval skupinu běhu pro všechny opakovače Run Eat. jako

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.