Běh s „dolů“ copánky

Myslím, že jsem našel nové oblíbené vlasy ‘pro běh! Vy možná víte, že mám problémy s vlasy při běhu. Pokud to nebudu spletit nebo dát do buchty, je to velmi untotty?

Až do dnešního dne jsem to dal do ocasu poníka (nebo dvou) a pak ho splétal. Ale protože jsem včera v noci spal s copánky, rozhodl jsem se je nechat pro svůj běh. Dva „dolů“ copánky zůstaly na svém místě a když jsem běžel, neodrazili se. Ve skutečnosti bylo úžasné, že mě moje zpocené copánky nechaly zasáhnout na zadní stranu hlavy na hodinu!
Moje nejnovější videa

5 minutové běh zahřívání a
Rychlé zahřívání pro běžce. Před během se zahřívá 5 minut. Jak se připravit na běh. Tipy, co dělat, než spustíte

Více videí

0 sekund 5 minut, 34 sekund

Další
Běh tipu zůstává zdravý během ohniska COVID19
02:25

Žít
00:00
08:21
05:34

Pokud to uděláte, nezapomeňte si dát blok slunce! Je mi jedno, jestli to vypadá, že mám bílé kořeny, běh není módní přehlídka.

Poté, co jsem se vrátil, udělal jsem omeletu plněnou špenátem, houbami, cibulí, paprikou a zamícháním sýrového klínu. Nejprve jsem zvařil náplň a poté ji odložil stranou, dokud nebyla moje omeleta připravena.

Šťastná snídaně!

Také jsem měl ledovou kávu a vitaminwater se snídaní. Hodně piju.

Pak jsem snědl, co zůstal z US Sassuolo Dres melounu, který jsem Watford FC Dres včera řezal. Ano, za dva dny jsem snědl celý meloun, nejsem na to hrdý. Ale také se nestydím …

KONEČNĚ! Vybírám Ben z letiště za hodinu. Od minulé soboty byl pryč. Toto je nejdelší doba, kterou jsme byli od sebe. Nejsem super potřebný, ale v podstatě jsem jen strávil týden balení sám … v tichu (což může být technicky lepší než mluvit sám se sebou jako bláznivý člověk, ale já odbočuji).

Tento týden byl velmi tvrdý a došlo k mnoha zbytečným stravováním. Opravdu jsem o tom nechtěl diskutovat o blogu, protože jsem si uvědomil, že není moc, co bych mohl udělat, abych se z Japonská fotbalová reprezentace Dres toho dostal. Řekněme, že bych neměl koupit dva následující produkty, pokud bych byl zavřený v mém bytě sólo na sedm dní …

Snažil jsem se co nejlépe, ale opravdu jsem to neuspěl. Už nejsem fanouškem toho, že jsem se nad tím porazil, takže jsem dnes ráno běžel asi 10 velmi pomalých kilometrů a pohybuji se dál?

Rozhodně mám pocit, že moje běhy jsou pomalejší a těžší (TWSS), protože jsem jedl velmi špatně a nedostatek spánku. Úplně to nestojí za to, takže zastavím to kecy.

Běh věcí: Tento článek se mi líbí ze zdraví žen –

101 GONTER GONTER BUNDING TIPY

Líbí se mi #17 – Vytvořte si vlastní běžící vyznání:

„Celá moje učení v jedné větě je:„ Běží pomalu, běžte denně, pijte mírně a nejíst jako prase. “ – Dr.

Musím si vzít jeho radu ohledně jídla, ale takhle je to, jak přistupuji alespoň k běhu!

Moje úpravy běžících vyznání na základě toho, kde jsem ve svém světě, ale právě teď je to …

“Jdu pro tebe…”

Otázka: Jaká je vaše běžící vyznání nebo oblíbená motivační citace ???

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Leave a Reply

Your email address will not be published.