Můj první dlouhodobý vztah (blog)

Hej z Hummus Heaven! (Aka Richmond, Virginie) Včera jsem se sem dostal na neuvěřitelně rychlý hummus jíst extravaganzu !! Je to neuvěřitelně rychlý výlet, takže je to Jam Hummus plná zábavy a jídla. Stejně jako se mi to líbí. Dám vám všechny vrcholy, takže to může být dlouhý příspěvek. Pokusím se zachránit své špatné vtipy na další den. Nemáš zač.

Moje nejnovější videa

Covid 19 test protilátek
Vzal jsem test protilátky CoVID19. Nagoya Grampus Dres Takto to šlo a výsledky!

Více videí

0 sekund 5 minut, 19 sekund

Další
Recenze americké knihy
12:07

Žít
00:00
08:21
05:19

Jakmile jsem se sem dostal, byl jsem odveden do hotelu můj kamarád Doris. Vlastně mi vyprávěla neuvěřitelně zajímavý příběh o někom, kterého jezdí pravidelně. Rád mluvím s motoristy o úžasných populárních lidech, které řídili – v Los Angeles se to hodně děje, ale to byl příjemný překvapivý příběh!

Přihlásil jsem se do hotelu a připravil jsem se na večeři.

Bohužel, celých 8 hodin cestování mě vypadalo jako nepořádek. Nashromáždil jsem se na tunu make -upu, ale nemohl jsem skrýt skutečnost, že moje rány směřovaly ve všech směrech s výjimkou dolů. Vytvořil jsem klip, připnul je zpět a vyrazil ze dveří, abych se setkal všechny na večeři.

Večeřili jsme na Acacii v Richmondu. Tam byla sada menu plus lahodné předkrmy. A myslím, že poprvé jsem snědl sardinu. Číšník vysvětlil, že šéfkuchař získal za toto jídlo nějaké ocenění, takže jsem to musel vyzkoušet. K mému potěšení to bylo dobré! Vím, že sardinky jsou pro vás dobré, takže jsem je chtěl na chvíli vyzkoušet. mise splněna.

Ale moje oblíbená část jídla byla lepek bezplatná smažená ústřice. Byli obaleni kukuřičným jídlem a přelití nějakou vynikající omáčkou. Jedl jsem tři z nich, protože je nikdo jiný nechtěl.

Hlavním kurzem byla rockfish a dezert byla velmi fantastická solená karamelová zmrzlina a čokoládová pěna.

Dnes ráno jsem se probudil jasně a brzy, abych zasáhl běžící pás. Až na to, že mě to nakonec zasáhlo.

Udělal jsem 3 mil běh s rychlostními intervaly a zabilo mě to. Cítil jsem se, jako by moje srdeční frekvence byla po druhém intervalu neuvěřitelně vysoká a cítil jsem se tak unavený. Jaký wimp. Poté jsem udělal trochu síly pracovat s některými dvojitými pohyby úkolů, jako jsou prkna a vysoký kardio pláč.

Odtud jsem spěchal do svého pokoje, abych se osprchoval a jedl (stravování je hlavním tématem tohoto a všech mých článků pro případ, že se na to nezvednete).

Mám frittatu a ovesné vločky. Bylo to naprosto perfektní. Miluji jen jídla, která chutnají lahodně a nakonec vás nechávají naprosto spokojené. Mám pocit, že dobré jídlo musí mít sacharidy, bílkoviny a tuk, abych nechal stůl potěšen a na pár hodin už hladověl.

A pak nastal čas hromadit do autobusu bloggerů a vydat se do centrály Sabra aka Hummus Heaven. Byl jsem neuvěřitelně nadšený !!

Dnes jsem o tom přemýšlel a mám pocit, že Sabra byla vždy společnost, kterou jsem miloval. Jsem velkým fanouškem Hummuse a skutečně věřím, že dělají to nejlepší. Texturu prostě nelze porazit. A Sabra byl také mým prvním dlouhodobým vztahem blogu.

Abych se citoval, řekl jsem v příspěvku v roce 2011… „Sabra Hummus je jediný hummus“

Jsem tedy velmi potěšen, že s nimi budu stále pracovat, stále jíst Sabru po celou dobu, abych mohl šířit slovo hummus o jednom z mých oblíbených produktů.

A jsem bezpochyby neuvěřitelně potěšen, že dnes mohu jíst všechny hummus. Udělali jsme ochutnávku některých nových produktů, mluvili jsme o aktuální sestavě a měli jsme exkurzi továrny. Před několika lety jsem se podíval na blogovou cestu, ale od té doby se toho hodně změnilo.

Viděli jste tento robustní hummus? Je k dispozici v klubových obchodech, jako jsou Sam’s a Costco, ale nikdy jsem to neviděl v SoCal.

Food Bloggers in Action …

Ostatní bloggerové na cestě dělají recepty a další legitimní fantazijní blog, ne opravdu obsazení života. Ale myslím, že rád vidíš, jakou náhodnosti mám na tom, takže stále zveřejňuji své životní věci. Dejte mi vědět, pokud byste raději jen viděli obrázky 6 misek obilovin, které jím každý den, abyste je mohli připnout.

Zpátky k jídlu … Oběd byl úžasný. Závod Sabra má na místě kuchyň, která vytváří recepty, vytváří nové chutí hummus a další. To vše bylo horké ze kamen a zvýrazněno hummus, salsou nebo guacamole.

A den skončil exkurzí továrny. Je to tak divné, ale opravdu jsem miloval, jak to tam vonělo – sladká vůně varu cizrny mě dělá šťastným.

Další bonusová nabídka této cesty byla schopna vidět některé z mých blogových kamarádů, jako je Bretaň z jídla Australská fotbalová reprezentace Dres ptačího jídla, Liz z Lemon Bowl, Amy ze zdravého jablka (která má brzy vycházející knihu!) A Laura z Momable. Byl to výbuch, který dohnal všechny. xoxox

Teď zamířím zpět do Kalifornie … Uvidíme se později!

Otázka: Už jste někdy jedli sardine? mohl bys?

Na tuto cestu jsem byl pozván opakováními ze Sabry, všechny názory jsou moje vlastní.

Pošlete mi wOrkbook

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

Nejlepší zdravý obchodník Joe’s Pumpkin Sezónní výběr potravin

Nejlepší zdravý obchodník Joe’s Pumpkin Sezónní výběr potravin

Nejlepší zdravý obchodník Joes Pumpkin Foods. Podívejte se na toto kolo nahoru nejlepších sezónních potravin z TJ jako Pecan Pumpk

cestovní nápady a příběhy z dovolené v San Atalanta BC Dres Franciscu

cestovní nápady a příběhy z dovolené v San Franciscu

cestovní nápady ze San Francisca. Cestovní přiznání z mé letní dovolené a oblíbených míst v San Francisco Kalifornie

Co jsem dnes jedl deník – Marathon Training Week 4

Co jsem dnes jedl deník – Marathon Training Week 4

Co jím za den. Potravinový deník běží na tréninkové blog týden 4. Snídaně, oběd, večeře a občerstvení plus poznámky

15 Rychlé předběžné nápady na občerstvení

15 Rychlé předběžné nápady na občerstvení

Co jíst, než běžíte a kdy jíst. 15 Rychlý předběžný občerstvení pro nové běžce a trénink na půlmaraton

Dnešní tah Costco

Dnešní tah Costco

Běh blogu Costco Grocery Haul. Run Eat Opakování Instagramu navijáky Costco potřebují mít zdravé oblíbené a nejlepší

Gorton’s Shrimp Bowls-Now Complete Frozen Meals

Gorton’s Shrimp Bowls-Now Complete Frozen Meals

Gorton’s Shrimp Bowls Nová zmrazená jídla – myšlenky na misce Nuodle Shrimp Soba a krémová houbová rizotová mísa. Healt

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.