Kde běžet v San Jose California

Nejlepší způsob, jak poznat novou oblast, je chodit nebo běžet. Cestujte životem pěšky! A vím, že mnoho z vás (dobře také hodně ze mě) ráda běží a musí zůstat na cestování na tréninkovém plánu. Tento víkend jsem byl v Club Tijuana Dres San Jose a věděl jsem, že to bude skvělé místo pro běh. Počasí ve střední a severní Kalifornii je obvykle mírné a nejlepší pro běh.

Udělal jsem malý průzkum, kam běžet v San Jose, a našel jsem cestu podél ideálu břehu řeky. Kdybych nenašel jeden, požádal bych na Twitteru nebo Instagram o návrhy místních běžců. Tady je místo, kde jsem běžel …

Šli jsme z hotelu do centra SAP (pro americké ženské olympijské týmové zkoušky). Když jsme procházeli, viděl jsem vchod na stezku dolního Guadalupe River. Perfektní!

Potvrdil jsem s jedním z komorních lidí v hotelu, že to bylo dobré místo pro běh a pokračovalo to na pár kilometrů. Zkontrolujte a zkontrolujte.

Tip: Pokud máte dotazy na trasách, bezpečnostních, nápadech nebo orientačních bodech, zkontrolujte hotel concierge nebo recepce.

Vstal jsem brzy a připraven běžet někde nový!

Když jsem začal běžet, bylo to v pohodě a ticho. Vstup do běžecké cesty byl méně než půl míle od hotelu Fairmont. V ideálním nadjezdu dálnice žilo velké množství bezdomovců, ale nemyslel jsem si, že došlo k bezpečnostnímu problému. Hej, kdybych byl bezdomovec, také bych zde také žil (nebo někde podobný v Kalifornii).

Tip: Všimněte si, kde začnete běžet na cestě, vzhledem k tomu, že hodně z toho bude vypadat stejně. Vyfotil jsem tyto náhodné boty, takže bych si vzpomněl, že bych si ten odchod vyfotil, když jsem je znovu viděl.

Související tip: Nefotografujte kočku za tímto účelem, protože normálně nezůstanou na stejném místě a čekají, až se vrátíte.

Vydal jsem se k ideálu a vyšel jsem na míli, než se zdálo, že stezka skončila na této straně koly řeky a musel jsem překročit ulici. V této oblasti jsem pořídil další snímek orientační body – elektrické věci?

Bohužel cesta v tomto směru skončila uzavření, takže jsem se musel otočit a jít opačným směrem.

Naštěstí stezka Guadalupe šla na míle a míle a kilometry opačným směrem. Běžel jsem na letiště a pokračoval, dokud jsem se nedostal na 5 mil ven a otočil se, když jsem viděl tohoto slona!

Tip: Bavte se. Vždy.

Trasa: Šla to na míle a míle (jakmile jsem šel ideálním směrem).

Bylo to docela ploché a snadné sledovat. Na stezce nebylo mnoho dalších běžců, o kterých jsem byl šokován, protože to bylo nedělní ráno. Ke konci mého běhu jsem viděl hrst chodců a běžců a několik cyklistů.

Byly tam náznaky pro toalety a já jsem viděl také pár vodních fontán.

Nakonec jsem udělal 10 mil. Držel jsem docela dobré tempo vzhledem k tomu, že jsem neposlouchal hudbu nebo podcast za prvních 8 mil vzhledem k tomu, že jsem chtěl věnovat pozornost trase.

Závěrečné myšlenky: Dávám to čtyři běhy! Doporučil bych tuto cestu k ostatním návštěvníkům / běžcům do San Jose.

Po run-run Eat-měl jsem snídani v hotelu. Dostal jsem to „to-go“ a snědl jsem zpět Real Sociedad Dres v místnosti vzhledem k tomu, že jsem nechtěl mučit všechny s sezením po mně po běhu.

Běhali jste tady?

Máte další návrhy běžící trasy v San Jose?

Pošlete mi sešit

3Save

Sdílení se stará!

3
Kolík

Podíl

tweet

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

Běh na Marco Island Florida 2021

Běh na Marco Island Florida 2021

Kde běžet na Marco Island Florida. Běh nápadů na cestování a letní plážové výlety. Florida Run Blog a

cestovní nápady a příběhy z dovolené v San Franciscu

tRavel nápady a příběhy z dovolené v San Franciscu

cestovní nápady ze San Francisca. Cestovní přiznání z mé letní dovolené a oblíbených míst v San Francisco Kalifornie

Balení pro běh Disney White Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Balení pro běh Disney White Wine & Dine Half Marathon Race Weekend

Balení pro běh Disney White Wine a Dine Half Marathon Race Weekend. Co balím, abych spustil závod 13,1 mil

Fotografie z Las Vegas Food a Paris Hotel z půlmaratonského víkendu

Fotografie z Las Vegas Food a Paris Hotel z půlmaratonského víkendu

RNR Las Vegas Half Marathon CF Monterrey Dres Travel Tipy. Co jíst hotelové fotografie v kasinu v Paříži a nejlepší jídlo a koktejly. Rychlý tr

Jak zůstat zodpovědný s virtuálním běžícím výzvou – Funny Running Memes

Jak zůstat zodpovědný s virtuálním běžícím výzvou – Funny Running Memes

Nejlepší vtipné běžecké memy na Instagramu @RuneatrePeat Jak zůstat zodpovědný za virtuální běžící výzvu a

Hromada na Miles 2021 – bezplatná běžící výzva

Hromada na Miles 2021 – bezplatná běžící výzva

Bezplatná běžící výzva 2021. Hromada na kilometrech pro běžce všech úrovní. Získejte tisknutelný kalendář a plánovač jídel

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.