Unleasantries

Vzhledem k tomu, že jsem snědl snídani pozdě „oběd“ byl jablko…

A jeden z těch proteinových tyčí, na které se všichni ptali. Dobře, ne všichni však dostačující lidé, že stojí za to ukázat krabici.
Moje nejnovější videa

5 minutové běh zahřívání a
Rychlé zahřívání pro běžce. Před během se zahřívá 5 minut. přesně jak se připravit na běh. nápady, co dělat, než spustíte

Více videí

0 sekund 5 minut, 34 sekund

Další
Rekapituje podcast od 6. srpna
07:26

Žít
00:00
08:21
05:34

Během mé nákupní exkurze jsem také přinesl nějakou kojeneckou mrkev na občerstvení. Mrkev bohužel trochu ochutnal. Navíc moje nákupní cesta byla selhání. Ben mě poslal na určitý cíl pro vánoční dárek jeho brácho, stejně jako jsem to nemohl objevit.

Zde je pro vás nepříjemné odporné. Druhý víkend jsem zlomil náplň nebo část mého zubu nebo něco v Las Vegas. Předpokládám, že to naznačuje, že to byl skvělý výlet?

Každopádně, nyní, kdykoli jím jídlo, Íránská fotbalová reprezentace Dres tam uvízne a musím okamžitě nit. I když je to v autě.

Chápu, že jste tak překvapeni, že jsem si vzal čas na to, abych opravdu nastavil časovač fotoaparátu a Athletic Bilbao Dres také jsem vyfotil sebe, když jsem řídil, že pravda, že výše uvedená fotografie je nechutná, nezáleží na tolik. Mám pravdu?

Pak jsem se ztratil. I když jsem kalifornská dívka, jsem v Orange County nový. S Benem jsem jednal jen jeden měsíc, než jsme se na rok přestěhovali do Marylandu. Šílenství.

Takže jo, znovu jsem se ztratil. Objevil jsem však novou pěší / běžeckou cestu a také jsem se odtáhl, abych ji zkontroloval. Vzal jsem si 20 minut chůze, abych se podíval na cestu a také jsem si myslel, že své myšlenky. Milovat.

Po rychlém výletu na Target, abych se vrátil, jsem závodil na večeři. Měl jsem hlad, což je nepříjemné, ale ne konec světa.

Udělal jsem obrovskou ol vegetariánskou a také vaječným tahankovým zakončenými FF Cheddarem, který byl v prodeji na výše uvedeném cíli.

Apple Crumb Vitatop dodal na jídlo nějaký carb-věk, bylo to dobré!

Ale stále jsem měl hlad, takže jsem šel dostat kus chleba s PB a také přesně to, jak se zacházelo, abych snížil nože zakrytý PB, a také to zasáhlo nohu na metodu na podlahu! Vypískat. Tyto kalhoty možná nebo možná ještě nebudu používat. Jen mi zavolejte „arašídové máslové kalhoty“.

Na večeři jsem také udělal Ben špenátem „Quiche“! Použil jsem Caitlinův recept a také ho ochutnal = lahodný.

Doufám, že se to Ben líbí, protože to bude moje nové jídlo. Bylo to neuvěřitelně snadné, jen rozmrazené zmrazené špenát v mikrovlnné troubě, vyskočilo z vody a pak ji smíchalo s 5 šlehanými vejci a 2 šálky drceného čedaru. Moje změny: Použil jsem koláčovou kůru – ano, jako sladká, dezertní kůra, ACF Fiorentina Dres stejně jako to absolutně fungovalo! Použil jsem Cheddar, ne mexickou směs. Neužíval jsem cibuli ani ořechy, protože jsem je neměl.

Pečil jsem asi 30 minut na 350 a také byl pevný a začal jsem se odtahovat od fólie.

Dobře, mnohem lépe jdu z těchto kalhot, než dostanu PB všude …

Pošlete mi sešit

Uložit

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Kolík

Podíl

Pošta

Podíl

Neustále se rozhodněte:

Impossible Teriyaki Bowls – recept před závodem

Impossible Teriyaki Bowls – recept před závodem

nemožné hamburger teriyaki misky recept pro běžce. Před spuštěním Half Marathon před dlouhým provozem nebo předběžným závodem

Tacos Shrimet Shrimet s krémovou koriandrovou omáčkou

Tacos Shrimet Shrimet s krémovou koriandrovou omáčkou

Jednoduchý recept na plechový list s krevetami tacos. Lehké krevety tacos s koriandro smetanovou omáčkou zabalenou PACKED s proteinem a také završený W

Elote Recept-Easy Mexican Street Corn doma

Elote Recept-Easy Mexican Street Corn doma

Recept Elote – jednoduchý mexický recept na kukuřici ulice s hispánským sýrem. Zkuste to zdravé zpracování tradiční mexiky

Světle zakysaná smetana enchiladas- jednoduchý recept na týdenní noc

Světle zakysaná smetana enchiladas- jednoduchý recept na týdenní noc

Jednoduchý recept Enchiladas, který je plný zdravých ingrediencí! Tento světlý mexický tradiční je fantastická večeře a také dělá

Jednoduché brambory s hřebenkami s receptem brokolice

Jednoduché brambory s hřebenkami s receptem brokolice

Jednoduché brambory s hřebeny s swapy receptury brokolice. Veggie zabalil si domácí jídlo pro domácí jídlo potluck

Proč neběží na písku, ale děláš to

Proč neběží na písku, ale děláš to

Běh na písku je pro vás skvělé. Na pláži je výhody na běhu na měkkém písku.

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.