Spry/Accelerate vybrána, aby pomohla CCCAA s jmenovitou image-dimentiness Compliance

Spry/Accelerate, jehož cílem je „pomáhat vysokoškolským atletickým oddělením a studentským sportovcům navigovat nové a vyvíjející se jméno, image a podoba (NIL) a zákony a zákony a zákony a zákony Předpisy, „byly vybrány Asociací California Community College TSG 1899 Hoffenheim Dres Athletic Association, aby pomohla svým 110 členským vysokým školám s dodržováním NIL.

Kalifornský senát Bill 26 (SB 26), který prošel v roce 2021, vyžaduje, aby studenty-sportovci na státních univerzitách a vysokých školách zveřejnili své nulové příležitosti a pro školy pomáhali s tímto dodržováním. Vzdělávání je nezbytnou další součástí procesu NIL, který v minulém roce vytvořil titulky po celé zemi.

Spry se spojil s Accelerate Sports Ventures, aby pomohl CCCAA navigovat a dodržovat nulové zákony a předpisy. SPRY bude zpracovávat nezbytnou aplikaci a související funkce zveřejnění při Accelerate se zaměří na vzdělávací složku. Společně poskytnou nezbytnou zákaznickou podporu, aby pomohli školám CCCAA integrovat dodržování předpisů do svých každodenních operací, aniž by museli najmout další zaměstnance.

“Jméno, image a podoba ovlivňuje všechny vysokoškolské sportovce v Kalifornii, takže bylo důležité, aby se státní úřad CCCAA ujal vedení a pomáhal našim členským školám plnit jejich závazky podle zákona,” řekla výkonná ředitelka Jennifer Cardone. “Jedná se o vyvíjející se součást vysokoškolské atletiky a odborníci, jako je Spry/Accelerate, nám pomůže udržet si před křivkou.”

Generální ředitel Spry Lyle Adams, opakoval tyto myšlenky.

“Collegiate Athletics je uprostřed transformačního období kvůli NIL a SB 26,” řekl. „Všichni studenti-sportovci mají nyní příležitost zpeněžit a profitovat ze svého jména, obrazu a podoby. Jsem nadšený, že mohu spolupracovat s CCCAA, aby pomohl jejich členům a celé populaci studentů-sportovce navigovat v této nové krajině. “

Spry/Accelerate byl vybrán po formálním procesu RFI prostřednictvím programu nadace California Community College CollegeBuys a po přezkumu a schválení Výborem pro hodnocení CCCAA NIL. Tento proces pomohl zajistit levné řešení vyjednáváním jménem všech 110 škol CCCAA.

CCCAA nemá s dohodou finanční zájem ani pobídka, ale místo toho působí jako vedení pro pomoc jejím členským školám s dodržováním nula.

Spry/Accelerate pomůže členským institucím CCCAA při navrhování institucionálně specifických NIL politik a poskytne specializovaným zástupcům úspěchu zákazníků SPRY, aby pomohli s nastupováním a školením a se vzdělávacím přístupem 24/7.

“Accelerate Ghanská fotbalová reprezentace Dres Sports Ventures je nadšená v partnerství s CCCAA, aby sloužila svým studentským sportovcům a trenérům,” řekl zakladatel Doug Fillis. “Naše jedinečné vzdělání a podpora budou neocenitelné, protože studenti-sportovci začnou využívat svých nulových příležitostí.”

Kanoe Bandy, atletický ředitel Taft College a předseda rady CCCAA Management Council, je také nadšený partnerstvím a tím, co to znamená pro školy CCCAA.

“Jedná se o řešení pro naše školy s nejlepším dnem,” řekla. “Těším se na spolupráci s lidmi na Spry/Accelerate.” Pomohou zajistit, aby naše instituce a studenty-sportovci byly v souladu se zákony NIL.

“Existuje mylná představa, že NIL se nevztahuje na komunitní vysokoškolské studenty-sportovce, ale ano,” dodal Bandy. “Kromě kalifornského práva, který vyžaduje, aby všichni studenti-sportovci zveřejnili, zda mají nebo ne, doufáme, že tyto příležitosti najdou naše studentské sportovce, když jsou s námi.” Navíc se mnozí Íránská fotbalová reprezentace Dres přesunou na čtyřletou úroveň a chceme jim pomoci připravit je s kritickým nulovým vzděláním. “

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.