Prohlášení o akci zvířecí wellness o běhu 154. Belmont Stakes v New Yorku

vedou stejně jako provozování 154. Belmont Stakes na sobotu, vydaná výkonná ředitelka Animal Wellness Marty Irby dodržování prohlášení:

„Jsme Kamerunská fotbalová reprezentace Dres vděční za pokračující práci společnosti Nyra jako partnera v koalici za integritu koňských závodů a opakujeme náš potlesk za rozhodnutí Nyry zakázat Bob Baffert ze závodu v letošním roce kromě jejich závazku ukončit doping ve sportu. V sobotu si přejeme všem konkurentům i účastníkům bezrizikovou a úspěšnou Belmont Stakes.

„Majitelé Kentucky Derby Champion Rich Strike byli chytří, aby se rozhodli„ dát mu více času na uzdravení i odpočinku “přeskakováním preakness, stejně jako doufáme průmysl.”

Pozadí:

Vůdci Animal Wellness Action si vědomi veřejného pobouření ohledně instalace úmrtí na dostihové koně na PSV Eindhoven Dres amerických závodních tratích pomohli mnohem lepší části šesti let zajistit integritu koni a zákon o bezpečnosti (HISA). V prosinci 2020 byla podepsána legislativa prezidentem Donaldem J. Trumpem, který dodržoval kongresové slyšení v lednu 2020, kde Irby svědčila, a také obvinění mnoha jednotlivců zahrnutých do nezákonných dopingových skandálů po celé zemi.

Legislativa vedená zástupci Paul Tonko, D-N.Y., Stejně jako Andy Barr, R-Ky., V americkém domě, jakož i republikánský vůdce Senátu Mitch McConnell, R-Ky., Kromě Sens. Kirsten Gillibrand, D-N.Y., Stejně jako Diane Feinstein, D-Calif., Byl navržen k provádění a Mistrovství světa ve fotbale Dres vynutit jednotný národní základní pro testování léků. Vytvořil národní předpisy, na které bude dohlížet nový národní úřad a implementoval na každé plnokrevné závodní dráze v USA

Předpisy stanovily novou integritu na koni a správní radu pro bezpečnostní úřad. Pro většinu roku 2021 se však jednali s americkou antidopingovou společností (Usada), ale rada HISA nedokázala zajistit smlouvu s USADA na provedení záměru právních předpisů. USADA veřejně odhalila 23. prosince 2021, že odcházela před jednáními kvůli tomu, co označovala jako nepřekonatelné rozdíly s HISA. HISA nedávno odhalila své rozhodnutí místo toho spolupracovat s medikačními sportmi na celém světě, která vede k efektivnímu datu legislativy příští měsíc.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
E-mailem

Leave a Reply

Your email address will not be published.